حریق گسترده در باراندازی در خیابان فداییان اسلام

حریق گسترده در باراندازی در خیابان فداییان اسلام سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در یك بارانداز در خیابان فداییان اسلام آگاهی داد.


سید جلال ملکی در گفتوگو با ایسنا، در این زمینه اظهار نمود: ساعت ۱۰: ۵۶ دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی گسترده در یک انبار کالا در خیابان فداییان اسلام، نرسیده به بلوار ابریشم به سامانه ۱۲۶ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله چهار ایستگاه به همراه تانکر های آب و خودرو های پشتیبانی به محل اعزام شدند.
وی افزود: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل رسیده و مشاهده می کنند در انتهای یک دفعه انداز به وسعت بیش از ۳۰۰۰ متر مربع که مقداری کالا در همه زوایای آن چیده شده حریق رخ داده است. حریق حدود ۷۰۰ متر وسعت داشت و در سوله هایی رخ داده بود که با شیروانی های بسیار تا ایمن ساخته شده بود.
ملکی اظهار داشت: آتش به بخشهای دیگر که مقداری فرش و موکت نگهداری می شد نیز در حال سرایت بود و در ضلع دیگر نیز تعداد زیادی لاستیک و کولر نگهداری می شد که حریق به آنها نیز سرایت کرده بود. دود با ارتفاع بسیار زیاد متساعد می شد که از فواصل دور قابل رویت بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار نمود: هم اکنون نیروها عملیات را از چند طرف آغاز کردند، عملیات تحت کنترل است و خوشبختانه تا این لحظه تلفات جانی نداشتیم.
اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.


1399/05/10
15:24:20
5.0 / 5
1722
تگهای خبر: آب , باران , خدمات , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین