راه اندازی پیست اتومبیلرانی و موتورسواری بر روی باند فرودگاه قلعه مرغی

راه اندازی پیست اتومبیلرانی و موتورسواری بر روی باند فرودگاه قلعه مرغی خشكشوئی آنلاین: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از راه اندازی پیست اتومبیلرانی و موتورسواری بر روی باند فرودگاه قلعه مرغی آگاهی داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، امیر محسنی در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری با اعلان اینکه سالانه حدود ۳ میلیون نفر از شهروندان با سازمان ورزش شهرداری تهران در ارتباط هستند، اظهار داشت: در طول یک سال یک میلیون و ۲۵۰ هزار نوجوان و جوان تهرانی در ۸۰ رشته ورزشی ارائه شده توسط شهرداری تهران مسابقه برگزار می کنند.
وی با اعلان اینکه این سازمان متولی ورزش همگانی و شهروندی است، تصریح کرد: ما آماده استعدادیابی برای ۵۱ فدراسیون ورزشی هستیم اما مهم شناسایی استعدادها و بهره مندی از آنها توسط فدراسیون ها در سطح جهانی است.
محسنی با اشاره به ضرورت یادگیری مهارت رانندگی اشاره کرد: متاسفانه آمار تلفات رانندگی در کشور ما بسیار بالاست، پس باید فضای خوبی را فراهم نماییم تا مهارت رانندگان ما در سطح خیابان ها، معابر و جاده ها افزایش یابد.
وی با اشاره به پایان طراحی ۴ دهکده ورزش در پایتخت اضافه کرد: سایت سرخه حصار و۵۰ هکتار زمین در قلعه مرغی که در دهه ۴۰ بر روی باند فرودگاه، مسابقات اتومبیل رانی در آنجا برگزار می شد، برای ایجاد سایت اتومبیل رانی و موتورسواری در نظر گرفته شده است.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با ابراز امیدواری از تبدیل این تفاهم نامه به چندین قرارداد اشاره کرد: بدین صورت پایه ورزش شهروندی منقطع نشده و این طرح در سال های آینده ادامه دار خواهد شد.
منبع:

1399/05/13
12:00:25
5.0 / 5
1942
تگهای خبر: اتو , سایت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین