پیام رئیس سازمان مدیریت بحران كشور برای روز خبرنگار

پیام رئیس سازمان مدیریت بحران كشور برای روز خبرنگار به گزارش خشكشوئی آنلاین رئیس سازمان مدیریت بحران كشور روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریك گفت.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، اسماعیل نجار در پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

«به نام خداوند لوح و قلم
هفدهم مردادماه روز خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود.

در عرصه مدیریت بحران هم که اطلاع رسانی بموقع نقشی حیاتی در آموزش، پیشگیری و کنترل اتفاقات بعد از حوادث ایفا می کند شما نماینده تمامی کسانی هستید که زبانی جز قلم شما ندارند و به تدبیر شما برای انعکاس دردهای خود و رسیدن به هدف امیدوارند.

به راستی که عزم جدی اصحاب رسانه در آگاهی بخشی جامعه به منظور معرفی ابعاد مختلف عرصه مدیریت بحران همچون آمادگی، مقابله و پیشگیری غیرقابل انکار است چون که حضور آنان باعث افزونی شناخت و آگاهی هموطنان عزیز می شود.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویش هستند چونکه همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و در سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، نقش بسزایی داشته و در بصیرت بخشی و توسعه اجتماعی منشاء خدمات بزرگی هستند.

اینجانب به سهم خود در این سالروز مهم ضمن پاسداشت جایگاه رسانه و خبرنگار به همه زحمتکشان این عرصه بخصوص فعالان خبری حوزه مدیریت بحران تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون این عزیزان را از درگاه خداوند منان خواستارم.»
1399/05/18
15:48:24
5.0 / 5
1866
تگهای خبر: آموزش , توسعه , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین