برگزاری انتخابات سال چهارم شورای شهر اراك بعد از سه مرتبه تعویق

برگزاری انتخابات سال چهارم شورای شهر اراك بعد از سه مرتبه تعویق به گزارش خشكشوئی آنلاین مركزی انتخابات هیات رئیسه شورای پنجم شهر اراك بعد از سه مرتبه تعویق برگزار گردید و مرتضی سورانه به جایگاه ریاست رسید.


برای انتخابات ریاست شورای شهر اراک در سال چهارم، مرتضی سورانه و محمدحسین فدایی اعلام آمادگی کردند که در نهایت مرتضی سورانه با هفت رای از ۱۱ رای ماخوذه بعنوان رئیس شورای شهر برای سال پایانی انتخاب گردید.
به منظور انتخاب نایب رئیس شورا، فرزانه رحمتی بعنوان تک نامزد اعلام آمادگی کرد که با کسب هفت رای از ۱۱ رای ماخوذه نایب رئیس دوره چهارم شورای شهر پنجم شهر اراک شد. در حین انتخاب نایب رئیس، علیرضا مرادی صحن را ترک کرد و چهار رای هم سفید داده شد.
ایرج رضایی و محمدحسین فدایی برای جایگاه دبیری هیات رئیسه شورا اعلام کاندیداتوری کردند که رضایی با هفت رای از ۱۱ ماخوذه بعنوان دبیر انتخاب گردید.
ایرج رضایی هم بعنوان تنها نامزد، با کسب هفت رای از ۱۱ رای ماخوذه هم بعنوان خزانه دار انتخاب گردید و مرادی در زمان دریافت رای در صحن حضور نداشت و چهار رای هم سفید اعلام گردید.
برای جایگاه سخنگوی هیات رییسه سعید نادری اعلام آمادگی کرد که از ۱۱ رای ماخوذه هفت رای را به دست آورد و چهار رای هم سفید اعلام گردید.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا؛ در ادامه انتخابات کمیسیون های شورا برگزار گردید.
در این راستا دکتر کاوه فلک افلاکی به جهت ریاست کمیسیون نظارت و پیگیری اعلام آمادگی کرد که هشت رای را به دست آورد و یک رای از 9 آراء ماخوذه سفید اعلام گردید.
در ادامه طوفان محمدی با هفت رای بعنوان رئیس کمیسیون خدمات شهر، سلامت و محیط زیست، ایرج رضایی با هفت رای بعنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی، سعید نادری با هفت رای بعنوان رئیس کمیسیون فنی، عمران و ترافیک و فرزانه رحمتی با هفت رای بعنوان رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر انتخاب شدند.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، علیرضا مرادی و حامد آجرلو در جریان انتخابات روسای کمیسیون ها در صحن حضور نداشتند و انتخابات با 9 رای ماخوذه و تنها با یک کاندیدا انجام گرفت.
منبع:

1399/06/12
08:20:07
5.0 / 5
1484
تگهای خبر: اتو , بودجه , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین