نتایج نظرسنجی از آمریكایی ها برای تزریق واكسن كرونا

نتایج نظرسنجی از آمریكایی ها برای تزریق واكسن كرونا به گزارش خشكشوئی آنلاین نتایج یك نظرسنجی نشان داده است كه تنها 21 درصد از مردم آمریكا با تزریق واكسن كووید-19 موافق هستند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، بر طبق نظرسنجی انجام شده از طرف موسسه YouGov تنها حدود یک پنجم از مردم آمریکا درصورت در دسترس قرار گرفتن واکسن کروناویروس موافق تزریق واکسن این بیماری هستند.
نتایج این نظرسنجی نشان می دهد: اگر واکسن کروناویروس در ایالات متحده بدون هزینه در دسترس افراد قرار گیرد، ۵۸ درصد از افراد تزریق واکسن را مورد بررسی قرار می دهند اما منتظر می مانند تا تاثیر این واکسن در افراد دیگر مشخص شود.
تنها ۲۱ درصد از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی موافق هستند درصورت تولید واکسن کروناویروس این واکسن را دریافت نمایند. این رقم در اواخر ماه جولای ۳۲ درصد بوده است. همین طور ۲۱ درصد تحت هیچ شرایطی موافق تزریق واکسن این بیماری نبودند که این رقم در ماه جولای ۱۷ درصد بوده است.
همین طور بیش از ۶۰ درصد از شرکت کنندگان معتقدند اگر واکسن کروناویروس امسال تولید شود در ساخت آن عجله شده است. بیشتر جمهوری خواهان بر این باورند در دسترس قرار گرفتن واکسن امسال یک دستاورد علمی است این درحالیست که تنها ۲۳ درصد دمکرات ها در این کشور چنین باوری دارند.
به گزارش اسپوتنیک نیوز، علاوه بر این، تنها ۵۴ درصد از مردم آمریکا به اطلاعات دقیق مرکز کنترل و پیش گیری از بیماری ها در مورد کروناویروس اعتماد دارند. این آمار در ماه مارس ۸۶ درصد بوده است.1399/06/17
19:30:22
5.0 / 5
1610
تگهای خبر: بیماری , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین