ضرورت طرح مسائل كسب و كارهای فضای مجازی در مدیریت شهری

ضرورت طرح مسائل كسب و كارهای فضای مجازی در مدیریت شهری به گزارش خشكشوئی آنلاین مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تاكید بر ضرورت طرح مسائل صاحبان كسب و كارهای فضای مجازی در مدیریت شهری اظهار داشت: حلقه مفقوده ای در این خصوص وجود دارد كه شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر به علت ارتباط موثر با اصناف و مشاغل مختلف می تواند آنرا برطرف كند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سید علی مفاخریان در نشست تخصصی خود با کارآفرینان دانش بنیان با بیان این که کسب و کارهای فضای مجازی ظرفیت بی نظیری برای رفع معضلات مدیریت شهری دارد، اظهار داشت: نیازهای شهروندان به مرور دستخوش تغییر می شود، بویژه در چند ماه اخیر انتظارات افراد برای دریافت خدمات مختلف به علت شیوع بیماری و حواشی آن تغییر کرده است؛ ازاین رو مدیریت شهری هم باید به سمت تطبیق نوع خدمات خود با نیازهای روز شهروندان برود.
وی افزود: شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر ظرفیت های فراوانی در ارتباط با اصناف و مدیریت مشاغل واحدهای صنفی دارد که در تعامل با شرکت های دانش بنیان و دانش نهفته در مجموعه های تخصصی چاره هایی برای رفع مشکلات شهری فراهم می آورد.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تاکید بر اینکه به کارگیری کارآمد توان شرکت های دانش بنیان می تواند به ارتقاء سطح بازار، نظارت بر عملکرد و هوشمند سازی آنها بیانجامد، اظهارکرد: تعامل سازنده شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل با فعالان در شرکت های دانش بنیان می تواند در فضای تجارت الکترونیک وحدت رویه مناسبی فراهم آورد. همینطور در زمینه مدیریت بر میزان و نوع خدمات عرضه شده و نیاز شهروندان نقش فعالانه ای داشته باشد.
مفاخریان همینطور جهت بررسی ظرفیت ها و فضاهای تعاملی با مدیران شرکت اسنپ هم ملاقات و گفتگو کرد.
وی در این جلسه با تاکید بر نقش استفاده از تکنولوژی های جدید در حل چالش های مدیریت شهری اظهار نمود: کسب و کارهای فضای مجازی هم می توانند با استفاده از ارتباط موثر با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل بستر بهتری برای عرضه خدمات فراهم نمایند و ما آماده برقراری این ارتباط سازنده هستیم.
طبق گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، مفاخریان تصریح کرد: نگاه ما استفاده از ظرفیت بخش خصوصی بخصوص شرکتهای فعال در حوزه فناوری برای حل مسائل شهروندان است و امیدواریم بتوانیم نقش خویش را بعنوان متصدی این امر در مدیریت شهری به درستی انجام دهیم.
منبع:

1399/06/22
12:35:27
5.0 / 5
1683
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین