فرمانده انتظامی كردستان:

كردستان محل امنی برای جولان اراذل و اوباش نیست

كردستان محل امنی برای جولان اراذل و اوباش نیست به گزارش خشكشوئی آنلاین كردستان فرمانده انتظامی استان كردستان با اشاره به اینكه امنیت فضای حقیقی و مجازی در دستور كار پلیس قرار دارد اظهار داشت: كردستان محل امنی برای جولان اراذل و اوباش نخواهد بود.


سردار علی آزادی، در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه پلیس متولی برقراری نظم و امنیت و حافظ ارزش های انقلاب اسلامی است، اظهار نمود: پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و بر هم زنندگان نظم و امنیت مقتدرانه وارد عمل شده و اجازه جولان به افرادی که به هر نحو بخواهند امنیت روانی شهروندان را برهم بزنند را نخواهد داد.
وی با اشاره به مطالبه مردمی در جهت تشدید مقابله با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی اضافه کرد: در مقابل قانون شکنان و متعرضان به حقوق مردم برپایه قانون وبا هماهنگی مراجع قضائی به جد وارد عمل شده و محیط را برای فعالیت تعداد قلیلی از افراد که برروی ناآگاهی بخواهند امنیت مردم را خدشه دار کنند ناامن می نماییم.
سردار آزادی با اشاره به اینکه میانگین تعداد اراذل و اوباش در استان کردستان نسبت به سایر استان ها در حد بسیار کمتری قرار دارد، اعلام نمود: مردم استان کردستان به حق همیشه و در همه جا حامی و پشتیبان نیروی انتظامی بوده و این نشان از فرهنگ اصیل و بالای مردم استان کردستان است.
وی ایجاد امنیت در فضای حقیقی و مجازی را مأموریت مهم نیروی انتظامی عنوان نمود و اضافه کرد: نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت قاطع و با اقتدار وارد عمل شده و امنیت فضای مجازی را هم برای کاربران این فضا تأمین کرده است.
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه پلیس امروز ایران اسلامی پلیس مردمی و درخدمت مردم است، تصریح کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و پلیس همواره در جهت عمل به منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و دفاع از نظم و امنیت جامعه تا پای جان ایستاده و اجازه فعالیت مجرمانه به عده ای قانون شکن را نخواهد داد.
منبع:

1399/06/25
12:40:34
5.0 / 5
2071
تگهای خبر: پلیس , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین