كلاهبرداری با مشاوره ازدواج

كلاهبرداری با مشاوره ازدواج خشكشوئی آنلاین: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری مشاور قلابی ازدواج در فضای مجازی آگاهی داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ داود معظمی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در تاریخ ۱۸ تیرماه امسال زنی حدودا 40 ساله به پلیس فتا مراجعه و اعلام نمود که در فضای مجازی با گروه و کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرامی روبه رو شده که مدیرش خودرا مشاور ازدواج معرفی کرده و تعداد زیادی هم دنبال کننده داشته و بنا بر این نیز این زن نیز به این صفحات پیوسته و به مرور با مدیر گروه آشنا شده و از او تقاضای مشاوره ازدواج کرده است.
وی افزود: این زن بعد از ارتباط گیری با مدیر گروه مبلغی را به حسابش واریز کرده تا خدمات مشاوره دریافت کند، اما بعد از آن خدماتی دریافت نکرده و متوجه شده که مدیر این گروه که خودرا مشاور معرفی کرده بود، کلاهبردار است و بنا بر این نیز به پلیس فتا مراجعه نموده است.
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ با اعلان اینکه بررسی موضوع در اختیار تیمی از مهندسان پلیس فتا قرار گرفت، اظهار داشت: با انجام تحقیقات خیلی زود هویت و مخفیگاه متهم مورد شناسایی قرار گرفت و بعد از هماهنگی با مقام قضایی مجوز دستگیری وی نیز دریافت شد.
گودرزی افزود: بررسی های تیم تحقیقات پلیسی همین طور نشان داد که متهم با راه اندازی ربات، کانال و گروه تلگرامی و یک صفحه اینستاگرامی تعداد زیادی دنبال کننده پیدا کرده و با فریب کسانی که قصد ازدواج دارند با دریافت مبالغی از آنان کلاهبرداری کرده است.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ اشاره کرد: با هماهنگی های قضایی متهم در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد که در آنجا تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اقرار کرد که در همین راستا برای این فرد پرونده ای تشکیل شد و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
منبع:

1399/06/27
22:41:34
5.0 / 5
1823
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین