سعیدیانفر اعلام كرد

آخرین جزئیات كارت بلیت متروی خبرنگاران

آخرین جزئیات كارت بلیت متروی خبرنگاران خشكشوئی آنلاین: مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیكی آخرین وضعیت كارت بلیت متروی خبرنگاران را تشریح نمود.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا؛ «عمار سعیدیان فر» با اشاره به اینکه بعد از اتمام ارائه طرح ترافیک خبرنگاران پروسه بررسی مدارک خبرنگاران جهت ارائه کارت بلیت مترو را آغاز کردیم اظهار داشت: تابحال ۲ هزار و ۶۲ کارت بلیت خبرنگاری تخصیص داده شده است.
وی با اعلان اینکه پیامک تخصیص کارت بلیت مترو برای واجدین شرایط که مدارکشان در سامانه کامل بوده است ارسال شده است اظهار داشت: چنانچه خبرنگاری درخواست کارت بلیت داشته اما پیامک تخصیص برایش ارسال نشده بطورحتم نقص مدرک داشته است.
مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی افزود: آن دسته از خبرنگاران که نقص مدرک داشته اند می بایست نقصها مدارک خودرا بر طرف کنند، در غیر اینصورت کارت بلیت مترو به آنها ارائه نخواهد شد.
سعیدیان فر در ادامه اشاره کرد: واجدین شرایط دریافت کارت بلیت که جهت صدور کارت بلیت معرفی شده اند، در صورتیکه کارت بلیت خبرنگاری یکساله فعال داشته باشند (کارت بلیت سال ۹۸ ) مبلغ تخصیص یافته برای سال ۱۳۹۹ در آن کارت شارژ می گردد.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، بگفته وی، خبرنگاران توجه داشته باشند در صورت نداشتن کارت بلیت می بایست به آدرس اینترنتی http: //eticket.tehran.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام کارت بلیت خبرنگاری اقدام نموده و ضمن تکمیل اطلاعات خواسته شده نسبت به بارگزاری عکس و معرفی نامه نیز اقدام نمایند.
منبع:

1399/07/05
23:44:21
5.0 / 5
1469
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین