تذكر میرلوحی به شهردار تهران درباره املاك نجومی

تذكر میرلوحی به شهردار تهران درباره املاك نجومی به گزارش خشكشوئی آنلاین یك عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره ضرورت عرضه گزارش از روند رسیدگی به مبحث املاكی معروف به نجومی به شهردار تهران تذكر داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سیدمحمود میرلوحی در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری درباره سرنوشت املاک نجوبی خطاب به شهردار تهران اظهار داشت: با گذشت قبل از سه سال از طرح مسئله املاک نجومی و گزارش بازرسی کل کشور از نحوه و میزان واگذاری تعداد قابل توجهی ملک شهرداری به افراد، مدیران سابق شهرداری و اشخاصی که ارتباط اداری با شهرداری نداشته اند و انتظار افکار عمومی درباب اطلاع رسانی در این مساله بنظر می رسد اقدامات لازم و موثر در جهت بازپس گیری حقوق شهرداری صورت نگرفته است.
وی ادامه داد: مجوز تخفیف تا 50 درصد قیمت کارشناسی ملک به تعاونی های کارکنان نمی توانسته به مدیران و اشخاص خارج از شهرداری تعمیم داده شود. تشکیل تعاونی به نام شهرداری و اشخاصی که رابطه اداری با شهرداری نداشتند محل تامل و بررسی حقوقی است.
وی افزود: با لحاظ این موارد و مطالعه لیست ارسال شده از جانب سازمان املاک مشخص می شود که حدود 220 نفر تحت عناوین مختلف از این تخفیفات که برخی رقم چند میلیارد تومانی می باشد برخوردار شده اند و موضوع در شعبه 15 دادرسی کارکنان دولت مطرح بوده و با توجه پرونده اخیر و محکومیت دادیار شعبه مذکور خواهشمند است گزارش اقدامات حقوقی و قضایی در جهت استرداد حقوق شهرداری و دریافت این وجوه جهت اطلاع به شورا ارائه شود.
منبع:

1399/07/06
20:00:46
5.0 / 5
1465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین