معاون كمیته امداد امام خمینی(ره) عنوان كرد:

موكب اشتغال، پویشی مردمی برای رفع بیكاری محرومان است

موكب اشتغال، پویشی مردمی برای رفع بیكاری محرومان است معاون اشتغال و خودكفایی كمیته امداد امام خمینی(ره) درباره پویش موكب اشتغال محرومان، اظهار داشت: پویش موكب اشتغال محرومان پویشی مردمی برای جمع آوری همه ظرفیت های مردمی برای رفع مسئله بیكاری محرومان و ایجاد اشتغال برای آنهاست.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الله عبدالملکی در چالش موکب اشتغال محرومان، با بیان این که پویش موکب اشتغال محرومان پویشی مردمی برای جمع آوری همه ظرفیت های مردمی برای رفع مسئله بیکاری محرومان و ایجاد اشتغال برای آنهاست، اظهار داشت: سازمان هایی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج سازندگی از این حرکت مردمی پشتیبانی می کنند.
وی با اشاره به سایت emookeb.ir بیان کرد: اصل مسئله ای که ایجادکنندگان این موکب در ذهن شان بوده، این بوده که ما یک معضل بزرگ به نام بیکاری در کشور داریم که این بیکاری برای محرومان معضل بزرگتری است و ظرفیت ها و امکاناتی که دستگاه های اجرائی دارند هیچ گاه کفاف حل مسئله بیکاری محرومان و یا ایجاد اشتغال برای محرومان را نمی دهد و بهتر است که این زمینه فراهم گردد تا مردم به میدان بیایند و کمک کنند تا مسئله اشتغال محرومان حل شود.
عبدالملکی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: پویش موکب اشتغال محرومان دعوت می کند تا هرکسی به هر طریقی می تواند برای ایجاد اشتغال کمک نماید، در سایت اعلام آمادگی کند، کارشناسان سایت آنرا بررسی می کنند و از جانب دیگر نهادی مانند کمیته امداد امام(ره) کسانی که نیازمند اشتغال هستند و می توانند از این ظرفیت بهره ببرند را، شناسایی می کند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام(ره) همین طور اظهار نمود: سایت emookeb.ir زمینه ای را به وجود آورده است تا بین محرومان و دستگاه های درگیر ایجاد اشتغال، هم افزایی کند.
بگفته وی، برای ایجاد اشتغال محرومان همه افراد می توانند کمک کنند و نیازی نیست که افراد حتما سرمایه داشته باشند. یکی از خدمات، بحث آموزش است، افرادی می توانند مهارت ها و حرفه خودرا در این بستر آموزش دهند. ۱۴ نوع خدمت در سایت موکب تعریف شده است.
عبدالملکی با بیان این که سال قبل از این سایت رونمایی گردید، اظهار داشت: روز گذشته از سایت جدید موکب اشتغال محرومان رونمایی گردید و این سایت باردیگر به صورت به روز بارگذاری شد.
منبع:

1399/07/13
21:00:06
5.0 / 5
1408
تگهای خبر: آموزش , اشتغال , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین