مدیرعامل شركت شهر سالم خبر داد

آغاز مرحله دوم طرح غربالگری سلامت روان كاركنان مبتلا به كرونای شهرداری تهران

آغاز مرحله دوم طرح غربالگری سلامت روان كاركنان مبتلا به كرونای شهرداری تهران مدیرعامل شركت شهر سالم شهرداری تهران اظهار داشت: مرحله دوم طرح غربالگری سلامت روان كاركنان شهرداری تهران مبتلا به بیماری كرونا همزمان با موج جدید این بیماری شروع شده است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، حمید چوبینه با اشاره به آخرین اقدامات شرکت شهر سالم برای عرضه خدمات در دوران پیک سوم شیوع کرونا، اظهار نمود: از زمان آغاز انتشار کرونا در کشور خدمات تیم های بهداشتی و درمانی و اورژانس به صورت مستمر ادامه داشته است، با این وجود با پیشبینی اوج گیری انتشار کرونا و افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری در پاییز تمهیداتی را برای آمادگی هر چه بیشتر اندیشیدیم و اولین اقدام خریداری تجهیزات و امکات مورد نیاز تیم های بهداشتی و درمانی بود تا در شرایط خطیر گرفتار مشکل نشویم.
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با اشاره به اینکه تعداد مراجعات به درمانگاه ها و تعداد تماس ها با سامانه ۱۸۴۲ و اعزام تیم های اورژانس و فوریت های پزشکی در ماه اخیر افزایش محسوسی داشته است، افزود: ما موظفیم علاوه بر پاسخ به تقاضاهای درمانی، پیگیر درمان مبتلایان به کرونا در خانواده بزرگ شهرداری تهران هم باشیم. برای عرضه خدمات تخصصی تر مقرر شد در همه درمانگاه های ۱۹ گانه شرکت شهر سالم در سطح تهران یک پزشک متخصص عفونی در ساعاتی از روز حضور داشته باشد.
چوبینه اضافه کرد: با عنایت به افزایش ابتلای کارکنان شهرداری تهران به ویروس کرونا خدمات ما به بیماران بخصوص آن هایی که در قرنطینه خانگی هستند هم افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. تیم اورژانس شرکت شهر سالم با ۴۲ نفر پرسنل متخصص و ۱۲ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس به صورت تلفنی و حضوری به این عزیزان مشاوره و خدمات درمانی عرضه می دهند. همینطور برای حفظ سلامت بیماران کرونایی، مرحله دوم طرح غربالگری سلامت روان کارکنان شهرداری تهران مبتلا به کرونا همزمان با موج جدید شروع شده است.

طبق گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، مدیرعامل شرکت شهر سالم تصریح کرد: با عنایت به اهمیت روز افزون مساله سلامت روان در بحران کرونا، مقرر شد که بخش سلامت روان به طرح پایش سلامت و همینطور غربالگری کرونای کارکنان شهرداری افزوده شود.1399/07/30
13:36:02
5.0 / 5
1059
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین