146 اوباشگر پایتخت زمین گیر شدند

146 اوباشگر پایتخت زمین گیر شدند فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۴۶ نفر از اراذل و اوباش سطح دار پایتخت اطلاع داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در اجرای ششمین مرحله از طرح اقتدار که ظهر امروز در مقر ستاد فاتب انجام شد اظهار داشت: ششمین مرحله از این طرح از جانب پلیس امنیت و با همکاری دیگر بخش ها در پلیس به مرحله اجرا درآمد و در جریان آن ۱۴۶ نفر از اراذل و اوباش سطح دار اقدام به ایجاد مزاحمت برای نوامیس، حمل سلاح، شرارت، قدرت نمایی و... کرده بود دستگیر شدند.
وی با اعلان اینکه این افراد در چارچوب ۱۳۱ باند فعالیت داشتند اظهار داشت: منظور از باند گروه هایی است که بیشتر از دو نفر از اوباش در آن با هم حضور داشتند.
سردار رحیمی با اعلان اینکه ۵۲ نفر از دستگیرشدگان جزو اوباش گران و ۷۸ نفر به سبب مزاحمت بالای نوامیس بازداشت شده اند، اظهار داشت: همینطور سه نفر هم که مبادرت به حمل سلاح کرده بودند دستگیر شدند.
به گفته وی در مجموع از افراد دستگیر شده هفت قبضه سلاح گرم، ۳۰ فقره سلاح سرد و ۱۳ درستگاه خودرو و موتورسیکلت کشف و ضبط شده است. همینطور ۲۴ واحد صنفی هم که به محل و پاتوقی برای حضور اوباش بدل شده بودند پلمب شد. این موارد شامل بعضی از باشگاه های بدنسازی، قهوه خانه ها و... بود.
سردار رحیمی در پاسخ به پرسشی پیرامون فعالیت اراذل و اوباش در فضای مجازی هم اظهار داشت: پلیس در این فضا هم بر عملکرد اراذل و اوباش اشراف و نظارت دارد به طوریکه ۱۲۰ تارنما که مبادرت به انتشار فیلم و تصاویر و مطالب در رابطه با اراذل و اوباش کرده بوده و آنرا ترویج می دادند شناسایی شده اند که ۳۵ مورد فعالیت شان مجرمانه بود و ۹ مورد هم بسته شد. همینطور پنج نفر از گردانندگان این فضاها هم دستگیر شدند.
به گفته رئیس پلیس پایتخت ۵۷ محله و مکان هم که به محلی برای تردد و حضور اراذل و اوباش بدل شده بود در این مرحله از طرح اقتدار، پاکسازی شد.
سردار رحیمی در پاسخ به پرسشی پیرامون فعالیت فروش برخی اموال مسروقه در بعضی از سایت های خرید و فروش هم اظهار داشت: متاسفانه برخی وب سایت ها که مدیریت شان در داخل کشور هم قرار دارد تخلفات مختلف و مکرری دارند و اموال مسروقه و گاها حتی مسائل ضد اخلاقی هم در آنها وجود دارد که باید با اینها برخورد شود. شکایت مردم هم دراین زمینه زیاد شده است. ما از مردم می خواهیم که دراین زمینه شکایت خویش را ثبت کنند و در بحث موارد مسروقه پلیس آگاهی و در بحث موارد اخلاقی پلیست امنیت ورود می کند.
منبع:

1399/08/21
14:31:05
5.0 / 5
1091
تگهای خبر: اتو , پلیس , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین