كمك ۲۵۰هزار فرانكی صلیب سرخ به هلال احمر برای خرید دستگاه اكسیژن

كمك ۲۵۰هزار فرانكی صلیب سرخ به هلال احمر برای خرید دستگاه اكسیژن دومین مرحله كمك مالی كمیته بین المللی صلیب سرخ به مبلغ 250 هزار فرانك سوئیس به جمعیت هلال احمر ایران برای تهیه و تامین تجهیزات اكسیژن درمانی بیماران مبتلا به كووید-19 تخصیص می یابد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، جمعیت هلال احمر ایران و نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در ایران در اطلاعیه ای مشترک اعلام کردند: مبلغ ۲۵۰ هزار فرانک اهدایی کمیته بین المللی صلیب سرخ به یکی از برنامه های در حال اجرای جمعیت هلال احمر ایران برای تهیه تجهیزات خانگی اکسیژن بیماران مبتلا به کووید-۱۹ تخصیص خواهد یافت تا امکان ادامه درمان در منزل برای این بیماران فراهم گردد.
بدین سبب گزارش این کار به طور نسبی از فشار بر بیمارستان ها و کارکنان بخش درمان که با موج مداوم و سنگین بستری بیماران مبتلا به کووید-۱۹ مواجه اند، کاهش می دهد. همین طور این حمایت، سبب کاهش حضور بیماران به بیمارستان ها شده و امکان بستری بیماران جدید با شرایط وخیم را فراهم می آورد.
باربارا ریتزولی، رئیس نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در تهران درباب این کمک می گوید: «کارکنان و داوطلبان جمعیت هلال احمر ایران از آغاز شیوع این بیماری در فوریه سال قبل در خط مقدم مبارزه با کووید-۱۹ بوده اند. این کمک از جانب کمیته بین المللی صلیب سرخ حرکتی کوچک و متواضعانه برای تقدیر و پشتیبانی از جمعیت هلال احمر ایران است و ما امیدواریم بتواند در کوشش های بشردوستانه ای جمعیت در کمک به بیماران مفید باشد.»
در آوریل ۲۰۲۰ نیز کمیته بین المللی صلیب سرخ مبلغ ۵۰۰ هزار فرانک سوئیس را برای تامین تجهیزات حفاظت شخصی برای بیماران خاص و همین طور اقلام غذایی برای اقشار لطمه پذیر به جمعیت هلال احمر ایران اهداء کرده بود.
منصوره باقری، معاون امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر درباره همکاری مشترک با کمیته بین المللی صلیب سرخ می گوید: «کمیته بین المللی صلیب سرخ شریک کاری باارزش جمعیت هلال احمر در ایران است و ما شراکت قوی و گسترده ای در زمینه های مختلف با این سازمان شکل داده ایم. ما از حمایت آنها از مبارزه با بیماری کووید-۱۹در ایران تقدیر می نماییم و امیدواریم این همکاری ادامه داشته باشد.»

بنا براعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در دو ماه گذشته، کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر ایران بعنوان شرکای نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و بمنظور واکنش به شیوع همه گیری کووید-۱۹، در زمینه توزیع تجهیزات محافظت شخصی، مواد ضد عفونی کننده دست و بروشورهای آموزشی درباره بیماری کووید-۱۹ برای مهاجران افغانستانی در مرز دوغارون و استان سیستان و بلوچستان و همین طور برای مرزنشینان در ۵ استان غربی کشور، همکاریهای خودرا گسترش داده اند.1399/09/07
14:35:06
5.0 / 5
827
تگهای خبر: آموزش , بیماری , درمان , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین