پیشبینی تحقق 80 درصدی بودجه غیرنقد شهرداری تا آخر سال

پیشبینی تحقق 80 درصدی بودجه غیرنقد شهرداری تا آخر سال به گزارش خشكشوئی آنلاین معاون مالی و اقتصادی شهری شهرداری تهران اعلام نمود: با عنایت به برنامه های پیش روی مناطق و هماهنگی های انجام شده با سازمان املاك و مستغلات و سازمان سرمایه گذاری و مشاركت های مردمی انتظار می رود درصد تحقق بودجه غیر نقد تا آخر سال حداقل ۸۰ درصد مصوب آن باشد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، عبدالحمید امامی درباره میزان تحقق بودجه غیرنقد امسال توضیح داد: بر مبنای مصوبه بودجه سال ۱۳۹۹، بودجه غیر نقدی سال جاری بالغ بر ۶۱.۱۴۶ میلیارد ریال است که تا تاریخ ۱۵ آبان ماه ۱۰.۶۵۷ میلیارد ریال از کل بودجه محقق و وصول شده است.
او افزود: باتوجه به اینکه در این بازه زمانی یعنی از اول فروردین تا ۱۵ آبان در بخش بودجه غیر نقد باید ۳۸.۵۹ میلیارد ریال وصول می شد، الان ۲۸ درصد از کل بودجه غیر نقد محقق شده است.
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه بخش مهمی از تحقق بودجه غیر نقد در ارتباط با فروش املاک و پروژه های مشارکتی و مطالبات از دستگاههای دولتی است، اظهار داشت: با عنایت به برنامه های پیش روی مناطق و هماهنگی های انجام شده با سازمان املاک و مستغلات و سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی انتظار می رود درصد تحقق بودجه غیر نقد تا آخر سال حداقل ۸۰ درصد مصوب آن باشد.
به قول امامی، بودجه غیرنقد مانند بودجه نقد نیست که فورا به حساب خزانه واریز شود، بودجه غیرنقد از مرحله مذاکره تا کارشناسی ملک، فرایند ای زمان بر دارد.
بنا براعلام سایت شهر، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران اضافه کرد: فروش املاک و پروژه ها در حد تأمین تعهدی است که به شهرداری بر مبنای بودجه واگذار شده است و شهرداری تهران در دوره جدید هیچ وقت بر خلاف قوانین و مقررات شهرسازی عمل نکرده و قصدی برای حرکت در راه گذشته هم ندارد.
منبع:

1399/09/08
13:34:28
5.0 / 5
886
تگهای خبر: آب , اتو , اقتصاد , بودجه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین