جزئیات اپلیكیشن پرداخت در تاكسی ها

جزئیات اپلیكیشن پرداخت در تاكسی ها معاون بانک مرکزی اظهار داشت: طراحی اپلیکیشن شهر پی توسط شهرداری باری را از دوش بانک مرکزی برمی دارد و این کار مقدمه خوبی در این راستا است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مهران محرمیان در مراسم آیین رونمایی از سامانه یکپارچه خدمات پرداخت شهری ضمن اشاره به اپلیکیشن پلتفرم شهر پی، اظهار داشت: جای شادمانی دارد که شهرداری تهران همکاری لازم را انجام می دهد و این اپلیکیشن را با طرح خوبی که عرضه شده، ساخته است. امروز شاهدیم که بسیاری از کیف پول های فعال با این آپ همکاری می کنند.
وی ادامه داد: در بعضی کشورها اجازه رقابتی بودن فضا داده می شود که البته ما هم این اعتقاد را داریم اما در بعضی حوزه ها آزاد گذاشتن فضا را به صلاح نمی دانیم بنابراین تنظیم گری در این حوزه اهمیت ویژه ای پیدا می کند.
محرمیان ضمن اشاره به اپلیکیشن پرداخت در تاکسی ها اظهار داشت: خوشحالیم که دوستان در شهرداری این پلتفرم یک پارچه را به وجود آورده اند تا افرادی که در تاکسی ها از پرداخت خرد استفاده می نمایند با نصب یک بارکد در داخل تاکسی بتوانند پرداخت کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: نکته مهم در این حوزه این است که در بانک مرکزی سعی کردیم تعامل پذیری در این عرصه برقرار باشد و این روند را ادامه خواهیم داد. کاری که در شهرداری انجام می شود باری را از دوش بانک مرکزی برمی دارد و این کار مقدمه خوبی در این راستا است و بعد از آن جلسه فنی را با حوزه فناوری در شهرداری خواهیم داشت.1399/09/25
22:52:27
5.0 / 5
965
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین