با حكم وزیر بهداشت؛

دبیر شورای سیاستگذاری طب ایرانی منصوب گردید

دبیر شورای سیاستگذاری طب ایرانی منصوب گردید خشکشوئی آنلاین: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر نفیسه حسینی یکتا را بعنوان دبیر شورای سیاستگذاری طب ایرانی منصوب نمود.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در متن حکم دکتر سعید نمکی خطاب به دکتر نفیسه حسینی یکتا - مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت آمده است: «با توجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی سرکار به سبب این ابلاغ به عنوان" دبیر شورای سیاستگذاری طب ایرانی" منصوب می گردید تا با تشکیل جلسات منظم و با بهره بردن از تجربیات باارزش اعضای این شورا موجبات بسترسازی مناسب جهت عملیاتی شدن سیاست های کلی سلامت در حوزه طب ایرانی (بند۱۲) را فراهم سازید. در این راستا لازم است موارد ذیل را مورد توجه و رسیدگی قرار دهید:
۱- برنامه ریزی و سیاستگذاری جهت تسریع در اجرائی شدن "بند چ ماده ۷۴ " برنامه ششم توسعه درباب ادغام خدمات طب ایرانی در تمامی سطوح نظام سلامت.
۲- سیاستگذاری در امور پژوهش به سمت پژوهش های مسئله محور با رویکرد سلامت نگر و مرجعیت علمی و پشتیبانی از پژوهش های پایه وکاربردی.
۳- سیاسـتگذاری جهـت آموزش و تربیـت نیـروهای متخصـص و متـعهد در این عرصه و توانمـندسازی دست اندرکاران حوزه سلامت به ظرفیت و قابلیت های طب ایرانی و ساماندهی آموزش و فرهنگ سازی در سطح جامعه درحوزه طب ایرانی.
۴- سیاستگذاری جهت تسهیل بهره برداری از فرآورده های سنتی و طبیعی.
امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.»1399/10/13
13:20:04
0.0 / 5
605
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین