پیشنهاد افزایش ۲۰ درصدی عوارض طرح ترافیك در سال آینده

پیشنهاد افزایش ۲۰ درصدی عوارض طرح ترافیك در سال آینده به گزارش خشکشوئی آنلاین یک فوریت لایحه اصلاح مصوبه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک، کاهش تقاضای سفر و کنترل آلودگی هوا در سال ۹۹ در صحن شورا به تصویب رسید.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، در جریان بررسی یک فوریت لایحه اصلاح مصوبه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک، کاهش تقاضای سفر و کنترل آلودگی هوا در سال ۹۹، سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در عرضه گزارش خود درباره این لایحه اظهار داشت: تغییرات جدی در طرح ترافیک سال آینده پیشنهاد شده که یکی از آنها افزایش ۲۰ درصدی طرح ترافیک است. پیشنهاداتی را هم درباره خریدهای ۶ ماهه و یکساله پیشبینی کرده ایم. حدود ۲۰ درصد برای خرید ۶ ماهه و ۲۰ تا ۳۵ درصد برای خرید سالانه تخفیف پیشنهاد شده است.
به قول هاشمی، اگر شهروندان تهرانی خریدهای خویش را به صورت یک ساله انجام دهند رسوب پول شهرداری بیشتر می شود و از این منابع می توان بعنوان وجوه اداره شده برای نوسازی تاکسی و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بهره برد.
هاشمی اضافه کرد: در بحث صدور مجوز سالانه هم که سال قبل ۱۵۰ هزار تومان بود، سال جاری پیشنهاد ۱۸۰ هزار تومان داده شده است.
در ادامه بهاره آروین، در تذکری با انتقاد از شهرداری تهران اظهار داشت: لوایح عوارضی تا ۱۵بهمن فرصت تصویب دارند، امروز ۵ بهمن است و این تازه نخستین لایحه است که به شورا رسیده است. سوال این است بقیه لوایح کجاست؟ در چنین شرایطی شورا در مقابل عمل انجام شده قرار می گیرد. بهتر است تمام لوایح تا سه شنبه اعلام وصول شود.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، در نهایت یک فوریت این لایحه با ۱۷ رای موافق اعضا شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسید.1399/11/05
22:26:15
0.0 / 5
638
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین