شروع اجرای طرح ارتقای امنیت حضور زنان و خانواده ها در محله های مركزی پایتخت

شروع اجرای طرح ارتقای امنیت حضور زنان و خانواده ها در محله های مركزی پایتخت شهردار منطقه 11 تهران اظهار داشت: بمنظور ارتقای امنیت حضور زنان و خانواده ها در سطح شهر، نقاط نا ایمن و بی دفاع شهری در محله های مرکزی شهر تهران شناسایی و بهسازی می شوند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، نصراله آبادیان از اجرای طرح" ارتقای احساس امنیت حضور زنان و خانواده ها در شهر" بوسیله شناسایی و بهسازی نقاط ناامن و بی دفاع شهری، از طرف معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه آگاهی داد و اضافه کرد: در امتداد تحقق شعار "تهران شهری برای همه"، درصدد هستیم فضای کالبدی منطقه را برای همه گروهها خصوصاً زنان و کودکان ایمن نماییم تا با آرامش خاطر بتوانند ضمن حضور در شهر، کارهای اجتماعی خودرا پیش ببرند.
شهردار منطقه 11 در تشریح جزئیات این طرح بیان کرد: بمنظور راهبری و انجام هماهنگی میان واحدهای مسئول در اجرای طرح، شورای اجرائی به تفکیک نواحی۴ گانه باحضور مدیران ناحیه، دبیران شورایاری و مدیران محلات، بانوان فعال محله و کارشناسان کلانتری های محدوده های مورد بررسی با هدف شناسایی، ارزیابی، ارائه راهکار و رفع فضاهای ناامن و بی دفاع، تشکیل می شود.
او افزود: موضوع روشنایی معابر، گذرهای خلوت، فرم فضا، دسترسی به وسائل نقلیه عمومی و... همچون فاکتورهای شناسایی شده در بحث نا امنی است که ضمن تعامل با معتمدین محلات، دفاتر توسعه محلی، افراد صاحب نظر و متخصصین، استخراج و جانمایی نقاط ناامن در نقشه GIS انجام می شود.
برمبنای روابط عمومی شهرداری منطقه 11، بگفته آبادیان، بعد از تایید نهایی نقاط ناایمن و فضاهای بی دفاع شهری، فاز عملیاتی اجرای طرح در دومرحله انجام می شود که در مرحله اول فضاهای ناامن شناسایی شده در حیطه وظایف معمول معاونت های تخصصی بهسازی و رفع می شود و در مرحله دوم ضمن شناسایی گروه های ذی نفع و ایده پرداز با حضور تسهیلگران اجتماعی و مشارکت ساکنین محلات و نظر سنجی از بانوان، اقدامات اجرائی در امتداد تامین امنیت زنان محقق خواهد شد.1399/11/06
14:34:37
0.0 / 5
832
تگهای خبر: آب , توسعه , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین