مدارس شاهد شناسنامه دار می شوند

مدارس شاهد شناسنامه دار می شوند مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش به خصوصیت های شناسنامه فعالیتهای آموزشی و پرورشی مدارس شاهد که با همت کارشناسان و مدیران مدارس شاهد تهیه و تدوین شده اشاره نمود و اظهار داشت: هنر شناسنامه مدارس شاهد این است که کلی است، یعنی دارای انعطاف پذیری و قابلیت بومی سازی است و مدیران مدارس شاهد متناسب با شرایط مدرسه و دانش آموزان و اولیای آنها، انتخاب می کنند که چه فعالیتهایی را عملیاتی کنند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا رزاقی در ویدئو کنفرانس کارشناسان و مدیران مدارس شاهد استان کرمانشاه اظهار داشت: شناسنامه مدارس شاهد دارای فرآیند بهره برداری است، بدین مفهوم که گام های پنجگانه مدنظر همچون ۱۰ اصل روان شناختی باید به ترتیب طی شود تا وارد گام ششم یعنی شناسنامه شویم.
وی به فلسفه پایدار و ماندگار ایجاد مدارس شاهد پرداخت و اضافه کرد: ما با هیچ کدام از مدارس خاص در رقابت نیستیم چونکه وقتی در مدرسه سخن از رقابت می گوییم بازنده پیدا می شود و ما نمی خواهیم در مدرسه بازنده داشته باشیم.
مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تلاش ما این است هر دانش آموزی که وارد مدرسه شاهد می شود در انتهای سال یک قدم، بسته به استعداد و توانایی های خودش، جلوتر رفته باشد اظهار داشت: ما معتقد هستیم همه در مدرسه شاهد برنده هستند، چونکه همه ارکان مدرسه نسبت به نقطه ورودی، یک گام جلوتر رفته اند.
رزاقی به خصوصیت های شناسنامه فعالیتهای آموزشی و پرورشی مدارس شاهد که با همت کارشناسان و مدیران مدارس شاهد تهیه و تدوین شده اشاره نمود و اظهار داشت: هنر شناسنامه مدارس شاهد این است که کلی است، یعنی دارای انعطاف پذیری و قابلیت بومی سازی است و مدیران مدارس شاهد متناسب با شرایط مدرسه و دانش آموزان و اولیای آنها، انتخاب می کنند که چه فعالیتهایی را عملیاتی کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، وی افزود: بعنوان نمونه حیطه بهداشت روانی که در شناسنامه آمده است یک مفهوم کلی است و مربی و مشاور مدرسه است که انتخاب می کند چگونه و با چه فعالیتهایی، بهداشت روانی دانش آموزان و معلمان را تأمین کند.1399/11/17
14:00:26
0.0 / 5
275
تگهای خبر: آموزش , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین