بازگشت سرمای زمستانی به تهران

بازگشت سرمای زمستانی به تهران به گزارش خشکشوئی آنلاین مهر نوشت: مدیرکل هواشناسی استان تهران از کاهش ۸ تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان اطلاع داد و اظهار داشت: پایتخت از آخر هفته جاری زمستانی می شود.مجتبی جلالی از به پایان رسیدن بهمن ماه با بارش باران اطلاع داد و عنوان کرد: بهترین شانس بارشِ باران در تهران پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه خواهد بود.
جلالی ضمن اشاره به اینکه از امشب سه شنبه ۲۸ تا چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه امواجی که از ارتفاعات شمالی عبور می کنند، احتمال ایجاد رگبارهای محلی و نقطه ای در شهر تهران با باران را دارند اظهار داشت: شدت و حجم بیشتر ریزش ها، روز پنجشنبه بر روی نوار شمالی استان واقع می شوند و سایر نقاط استان امکان دارد پنجشنبه رگبار خفیف و پراکنده باران را داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه برای روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه نفوذ نصف و نیمه جبهه سرد، دمای بیشینه را به حالت پاییزی و ارتفاعات را به حالت زمستانی باز گرداند اضافه کرد: جمعه یکم اسفندماه، نفوذ کامل جبهه سرد، حال و هوایِ زمستانی به اغلب مناطق می دهد و دشت های جنوبی استان در طول روز پاییزی می شوند.
مدیر کل هواشناسی استان تهران از پیش بینیِ افتِ ۸ تا ۱۰ درجه ای دما برای استان تهران در مناطق مختلف اطلاع داد و عنوان داشت: این کاهش دمایی برای ارتفاعات شاید قدری بیشتر نمود پیدا کند و در نتیجه این افت دما، شنبه و یکشنبه هوایِ سرد همچنان پابرجا خواهد بود.
جلالی بیان داشت: در ارتفاعات شمالی استان، از جمعه یکم تا دوشنبه چهارم اسفندماه، امکان یخبندان ضعیف تا متوسط وجود دارد بنابراین صاحبان مشاغل حساس همچون باغداران، برای پیشگیری از سرمازدگی محصولات، اقدامات لازم را انجام دهند.
وی عنوان کرد: آسمان تهران، برای امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه صاف تا قسمتی ابری، گاهی نیمه ابری، پس از ظهر با وزش باد همراه خواهد بود و حداکثر دما ۲۰ درجه سانتی گراد و حداقل دما ۱۲ درجه سانتی گراد پیشبینی شده است.


47231


منبع:

1399/11/29
14:10:53
0.0 / 5
692
تگهای خبر: آسمان , باران , محصولات , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین