نیاز هلال احمر به تقویت انبارهای امدادی

نیاز هلال احمر به تقویت انبارهای امدادی به گزارش خشکشوئی آنلاین دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه برای توزیع اقلام امدادی در حوزه زمین لرزه ۵.۶ ریشتری مرز بین اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد مشکل خاصی نداریم، اظهار داشت: در گذشته هم اعلام کردیم که در مورد انبار های امدادی سراسر کشور احتیاج به تجهیز و تقویت داریم.


دکتر محمد حسن قدسیان مقدم در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت انبارهای امدادی هلال احمر برای امدادرسانی به زلزله زدگان سی سخت، اظهار نمود: برای انجام عملیات امدادی اقلام متفاوتی مورد نیاز است.
وی اظهار داشت: در این مرحله، اسکان اضطراری چادر و احیانا توزیع بسته های غذایی به عهده جمعیت هلال احمر است که در مورد توزیع اقلام امدادی در حوزه زمین لرزه ۵.۶ ریشتری مرز بین اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد مشکل خاصی نداریم.
دبیرکل جمعیت هلال احمر اضافه کرد: اما امکان دارد مردم در مناطقی که گرفتار بحران شده و قابل سکونت نیست احتیاج به کانکس داشته باشند و این از اختیارات هلال احمر نیست و سازمان مدیریت بحران تصمیم گیری می کند. یا شاید مردم بخواهند که ساختمان های آنها تعمیر شود که آنها از عهده حوزه هلال احمر خارج است، اما در حیطه فعالیت خود در مورد زمین لرزه سی سخت مشکلی نداریم.
قدسیان در ادامه در مورد وضعیت انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر در سرتاسر اظهار داشت: در گذشته هم اعلام نموده ایم که در مورد انبارهای امدادی سراسر کشور احتیاج به تجهیز و تقویت داریم.
منبع:

1399/12/01
13:59:25
0.0 / 5
366
تگهای خبر: كانكس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین