تشدید بازرسی های بهداشت محیطی تا ۱۵ فرودین ۱۴۰۰

تشدید بازرسی های بهداشت محیطی تا ۱۵ فرودین ۱۴۰۰ به گزارش خشکشوئی آنلاین مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت از تشدید بازرسی های بهداشتی تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ اطلاع داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، حمید انصاری اضافه کرد: تعداد ۲۵۰۰ تیم سیار و ۵۰۰ تیم ثابت با حضور بیشتر از ۶۵۰۰ نفر از کارشناسان و بازرسان بهداشت محیط دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این برنامه شرکت خواهند داشت.
وی اظهار داشت: تشدید بازرسی های بهداشتی از ۲۵ اسفند ماه شروع شده و تا ۱۵ فروردین سال آتی ادامه خواهد داشت.
انصاری اظهار نمود: تشدید بازرسی های بهداشتی در چارچوب تیم های مشترک بازرسی به منظور کنترل و نظارت بهداشتی با اولویت نکات بهداشتی اعلام شده در راهنما های گام دوم مبارزه با کووید-۱۹ (فاصله گذاری اجتماعی) و پیگیری موارد در ارتباط با مدیریت بیماری کرونا از ساعت ۸ بامداد تا ۸ شب (با توجه به موقعیت زمانی و مکانی تا ساعت ۲۴) در ساعات اداری، غیر اداری و روزهای تعطیل و همینطور آنکال در ستاد مراقبت های بهداشت و مراکز تابعه از آخر شیفت کشیک های سیار تا ۸ بامداد در دستور کار بازرسان بهداشت محیط بوده و با استفاده از دفاتر خدمات سلامت و تقویت تیم نظارتی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی صورت خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت در انتها اضافه کرد: هموطنان می توانند هرگونه تخلف بهداشتی را به شماره تلفن ۱۹۰ وزارت بهداشت اطلاع دهند.1399/12/28
14:08:41
0.0 / 5
524
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین