رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تهران به 76 درصد رسید

رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تهران به 76 درصد رسید به گزارش خشکشوئی آنلاین استاندار تهران ضمن اشاره به همکاری پلیس در حوزه سلامت و اجرای فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکلهای بهداشتی اظهار نمود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تهران به 76 درصد رسیده که جزو استان های برتر شده ایم و این مهم محقق نمی شد مگر با تلاش سخت کوشان نیروی انتظامی که صورت گرفت.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در طرح اقتدار نوروزی اظهار داشت: در آستانه سال ۱۴۰۰ خوشحالم که محضر تلاشگرانی هستیم که پیچیده ترین و سخت ترین وظایف را عهده دار هستند تا شرایطی فراهم گردد که برای شهروندان آرامش، امنیت و نظام و انضباط محقق شود.
وی ادامه داد: از همه اقدامات و تمهیدات فرماندهی نیروی انتظامی قدردانی می کنم که این مجموعه را در جایگاهی قرار دادند که بگفته رهبر معظم انقلاب بسیار باارزش و قدرتمند در برقراری امنیت و آرامش شرایط مطلوبی را فراهم کردند.
وی افزود: امنیت از اساسی ترین مولفه هایی است که با تامین آن ابعاد مختلف توسعه در جامعه محقق می شود. امروز پلیس در تنوع کارهای خود عملکرد ارزشمندی دارد و این تمهیدات در تهران بزرگ با خاصیت های خاصی هم راه است. تهرانی با ۱۲ میلیون نفر جمعیت که هر جرم و جنایتی پایلوت آن در تهران مشاهده می شود؛ در چنین شرایطی ایجاد نظام و آرامش نسبت به سایر نقاط سخت تر است.
استاندار تهران با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در تهران بزرگ اظهار داشت: پلیس با بهره بردن از توان و ظرفیت امروز شرایط خوبی را فراهم نموده به شکلی که شاهد افزایش هشت درصدی در کشفیات هستیم و ظرف سه سال مدیریت سردار رحیمی در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از سال ۹۶ با ۲۹ درصد وقوع جرم در تهران در سهم کشوری امسال به ۲۰.۵ درصد کاهش پیدا کرده که نشان از بهره گیری همه ظرفیت ها در حوزه مقابله با جرم و جنایت است.
وی اشاره کرد: پلیس در حوزه سلامت در کنار کادر درمان قرار گرفت و در اجرای فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکلهای بهداشتی نقش موثری را ایفا کرد. امروز رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تهران به ۷۶ درصد رسیده که جزو استان های برتر شده ایم و این مهم محقق نمی شد مگر با تلاش سخت کوشان نیروی انتظامی که صورت گرفت.
منبع:

1399/12/30
14:45:57
0.0 / 5
336
تگهای خبر: بهداشت , پلیس , توسعه , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین