شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت امروز در تهران

شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت امروز در تهران طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، وزش باد مؤثر در طول روز جاری شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود و شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت سه شنبه ادامه خواهد داشت و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت برقراری وضعیت قابل قبول را به دنبال خواهد داشت.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در صبحگاه روز سه شنبه (۱۰ فروردین ۱۴۰۰) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از کاهش حجم ترافیک است.
وزش باد موثر در طول روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود. شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت سه شنبه ادامه خواهد داشت و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت برقراری وضعیت قابل قبول را به دنبال خواهد داشت.
همین طور بامداد روز چهارشنبه (۱۱ فروردین ۱۴۰۰) در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود و در شامگاه چهارشنبه نیز با رشد ناپایداری جوی و احتمال رگبار پراکنده پیش بینی می شود که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۶۱ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۷۱ قابل قبول است.1400/01/10
11:32:20
0.0 / 5
306
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین