برگزاری آزمون جامع اصلح برای 80 هزار واجد شرایط امسال

برگزاری آزمون جامع اصلح برای 80 هزار واجد شرایط امسال خشکشوئی آنلاین: سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، از برگزاری آزمون جامع اصلح برای جمعیتی بیش از 80 هزار نفر از افراد حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان مهدهای کودک و خرید خدمات آموزش آگاهی داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، رضا کچوئیان در بیست و هفتمین اجلاس مجازی مشترک سراسری سرپرستان مدیریت های استانی، پردیس ها و مراکز این دانشگاه با تبریک سال جدید اقدامات و کارهای انجام شده مراکز استانی در وضعیت کرونائی سال ۹۹ را قابل تقدیر خواند.
کچوئیان، با اشاره به تجربیات کسب شده آموزش های مجازی طی یک سال قبل و همین طور برخورداری دانشگاه از سیستم های لازم بمنظور ارزشیابی استادان و کلاس های آموزشی برگزار شده در مراقبت بیش از قبل از چگونگی و ارائه کیفی آموزش های مجازی توسط استادان به دانشجو معلمان اصرار کرد.
عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، سامانه HES را مهم ترین ابزار ارتباطی و تعامل دانشگاه فرهنگیان با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی و با تاکید بر بارگذاری آمار و اطلاعات دقیق و شفاف مربوط به دانشگاه از طرف مدیریت های استانی در این سامانه اظهار داشت: رفع نقصها و ثبت بموقع داده ها در سامانه منجر به تسهیل دسترسی وزارت علوم به آمار و اطلاعات دانشگاه بمنظور برآورد تسهیلات مورد نیاز دانشگاه در زمینه های مختلف است.
وی، فعالیت استانها در امتداد اجرای رهنامه دانشگاه فرهنگیان را مهم اعلام و اشاره کرد: ارتباط مدیران استانی این دانشگاه با استاندار، فرماندار، نمایندگان استانی و دیگر مدیران سازمان ها و نهادهای استان راهکاری مهم برای مرتفع نمودن مشکلات و همین طور تسهیل کننده ارتقای دانشگاه فرهنگیان در سطح کشور است.
این مقام مسئول، با اشاره به میزان اهمیت اثر­گذاری جلسات هیأت های امنا در تصمیم گیری های دانشگاه برگزاری این جلسات در استانها را امری مهم و اثرگذار در امتداد بهبود امور دانشگاه دانست و خطاب به مدیران استانی اشاره کرد: این جلسات در استانها به هنگام و بموقع اجرا شود.
دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به انجام بازدیدهای نظارتی در همه واحدهای تابعه دانشگاه بصورت غیر متمرکز ابراز امیدواری کرد: با از بین رفتن ویروس کرونا در سطح کشور، شاهد استمرار بازدیدهای حضوری استانی و مرور مسائل دانشگاه از نزدیک باشیم.
کچوئیان، ارائه آموزش های الکترونیک توانمندساز برای جوامع هدف شامل مدیران، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه را همچنان جاری و ساری اعلام و بر صدور مجوز برای دوره های آموزشی در رابطه با حوزه کاری کارمند، استاد و یا مدیر اصرار کرد.
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، این دانشگاه را مجری برگزاری دوره های آموزشی و آزمون اصلح معرفی نمود و اظهار داشت: امسال آزمون جامع آخر دوره همچون سال های گذشته با همکاری مجموعه این دانشگاه برای جمعیتی بیش از ۸۰ هزار نفر از افراد حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی و مربیان مهدهای کودک و خرید خدمات آموزش برگزار می شود.
وی، در ادامه شایسته سالاری، انتخاب عادلانه مدیران گروه ها و پاسخگویی بموقع به مکاتبات اداری را از اهم موارد در دانشگاه برشمرد و تصریح کرد: گواهینامه صلاحیت حرفه ای کلیه مهارت آموزان سالهای ۹۴ تا ۹۸ صادر و به استانها ارسال شده است. اگر مهارت آموزی گواهینامه خودرا دریافت نکرده است لازم است اقدام لازم در این خصوص توسط استان به عمل آید.
این مقام مسئول، با تشکر از همکاری خاکی، معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان درباب ارتقای جایگاه سازمانی همکاران در ۸ استان کشور ابراز امیدواری کرد: به زودی شاهد این ارتقا در ۳۱ استان کشور باشیم.
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، در آخر رعایت اخلاق حرفه ای توسط مدیران را مهم ترین متغییر موفقیت سازمانی عنوان و اشاره کرد: اخلاق، مهم ترین عامل ثبات سازمان و نیل به اهداف پیش رو است. با مراعات بیش از پیش شان و کرامت انسانی، ارتباط با بالادست و زیر دست خودرا بمنظور افزایش انگیزه کار و تلاش در کارکنان دانشگاه حفظ نماییم.
منبع:

1400/01/17
19:44:26
0.0 / 5
273
تگهای خبر: آموزش , توسعه , خدمات , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین