پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان تأمین اجتماعی با احتساب افزایش 39 درصدی مستمریها

پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان تأمین اجتماعی با احتساب افزایش 39 درصدی مستمریها متناسب سازی حقوق و افزایش سالانه مستمریهای (فروردین ماه) بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی بر مبنای مواد ۹۶ و ۱۱۱ تا آخر فروردین ماه سال ۱۴۰۰ پرداخت می شود.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا؛ حسین امیری گنجه، مدیر کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ که در حاشیه برگزاری ستاد بحران این اداره کل سخن می گفت با ذکر مطلب بالا اضافه کرد: بر مبنای نامه اداری ۲۱ فروردین سال جاری مستمری و افزایش سالیانه حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران لغایت فروردین ماه سال ۱۴۰۰ و بر مبنای حروف الفبا پرداخت خواهد شد.

شایان ذکر است به دنبال طرح برخی ابهامات در چگونگی متناسب سازی مستمری بازنشستگان در فروردین ماه سالجاری (۱۴۰۰)، سازمان تأمین اجتماعی اطلاعیه ای را صادر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: نظر به انعکاس نقطه نظرات مستمری بگیران عزیز سازمان از جانب مدیران کل استان ها و کانون های بازنشستگان سراسر کشور در خصوص وجود پاره ای اشکالات و ابهامات در چگونگی افزایش مستمری فروردین ۱۴۰۰ بعضی از غیرحداقل بگیران، با وصول نظرات و بررسی کارشناسی به عمل آمده؛ وجود بعضی ایرادات نرم افزاری در محاسبات مستمری متناسب سازی شده در مورد متوسط بگیران (غیرحداقل بگیران) ملاحظه شد که مستلزم اصلاح فنی و نرم افزاری است. بر این اساس مقرر شد به منظور پیشگیری از توقف در پرداخت مستمری ها، پرداخت بر اساس محاسبات فعلی استمرار یابد و همزمان نسبت به بررسی و مرتفع ساختن ایرادات نرم افزاری و اعمال اصلاحات و صدور احکام جدید برای مستمری بگیران فوق تا آخر اردیبهشت سالجاری (۱۴۰۰) اقدام لازم صورت گیرد.
بنابر اطلاعیه تأمین اجتماعی تهران؛ تاریخ واریز حقوق مستمری بگیران در فروردین ماه سال ۱۴۰۰ هم از جانب این سازمان بدین شرح اعلام شده است:


منبع:

1400/01/23
20:34:11
0.0 / 5
342
تگهای خبر: كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین