آمار مبتلاشدن به كرونا در استان بوشهر از 30 هزار نفر گذشت

آمار مبتلاشدن به كرونا در استان بوشهر از 30 هزار نفر گذشت به گزارش خشکشوئی آنلاین بوشهر دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار داشت: آمار مبتلاشدن به کرونا در استان بوشهر از 30 هزار نفر گذشت و از شروع شیوع ویروس کرونا تا حالا 30158 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده اند.


سعید کشمیری با اعلان اینکه هم اکنون ۴۳۳ بیمار در بخش های کرونائی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند، اظهار نمود: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۹ بیمار در بخش های کرونائی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده که ۴۸ نفر از آنها مثبت قطعی هستند.
وی ادامه داد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۸۲ مورد از بستری بخش های کرونائی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد ۵۳ مورد مثبت قطعی بوده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: متاسفانه امروز ۴ مورد فوتی ناشی از مبتلاشدن به کرونا، ۳ آقا با ۸۷، ۶۷ و ۶۰ سال سن با سابقه بیماری قلبی عروقی و سرطان و ۱ خانم با ۶۶ سال سن با سابقه بیماری کلیوی، دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اعلان اینکه اکنون ۵۸ مورد در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند، اضافه کرد: از این تعداد هم اکنون ۲۴ مورد از آنها با کمک دستگاه تنفس می کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: از شروع شیوع پاندمی کرونا در استان بوشهر تا تاریخ جمعه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۰، تعداد ۹۴۰ نفر به سبب مبتلاشدن به این ویروس جان خودرا از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اشاره کرد: از شروع شیوع ویروس کرونا تا حالا ۳۰۱۵۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده اند.
منبع:

1400/01/27
22:13:12
0.0 / 5
191
تگهای خبر: بیماری , دستگاه , مراقبت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین