افزایش ملایم دما در كردستان

افزایش ملایم دما در كردستان خشکشوئی آنلاین: کردستان کارشناس هواشناسی استان کردستان با اعلان اینکه دما در طول ساعات شب با شیب ملایم افزایش می یابد اعلام نمود که از امروز شنبه تا دوشنبه وضعیت جوی نسبتا پایدار می باشد و طی امروز بیشینه دمای شهر سنندج به 30 درجه سانتیگراد خواهد رسید.


ریحان امیدی راد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به آخرین تحلیل خروجی مدلهای عددی و نقشه های پیش یابی اظهار نمود که از امروز شنبه تا دوشنبه وضعیت جوی نسبتا پایدار می باشد و تنها پدیده جوی وزش باد در ساعات پس از ظهر و خیزش غبار محلی خواهد بود.
وی افزود که طی روز سه شنبه عبور یک موج بارشی سبب رگبار باران و رعد و برق، وزش گاهی شدید باد و احتمال وقوع تگرگ خواهد شد.
کارشناس هواشناسی کردستان با اعلان اینکه میزان بارندگی روز سه شنبه شایان توجه نیست اشاره کرد که از بعد ازظهر روز چهارشنبه هوا مجدداً پایدار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه دما در طول ساعات شب با شیب ملایم افزایش می یابد در آخر تصریح کرد که بیشینه دما امروز در شهر سنندج ۳۰ درجه سانتیگراد، شهرهای سقز و قروه ۲۵ درجه سانتیگراد، شهر بیجار ۲۴ درجه سانتیگراد، شهر بانه ۲۶ درجه سانتیگراد و شهر کامیاران نیز ۲۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
منبع:

1400/02/04
21:07:01
0.0 / 5
179
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین