چه بر سر مجسمه جلال آمد؟

چه بر سر مجسمه جلال آمد؟ به گزارش خشکشوئی آنلاین مجسمه زنده یاد جلال آل احمد که در ابتدای بزرگراهی به همین نام در تهران نصب شده بود، دو سال است که گرفتار صدمه شده و هنوز هم سر جای اصلی خود بازگردانده نشده است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمدحسین دانایی، خواهرزاده زنده یاد جلال آل احمد، نویسنده نامدار معاصر با ارسال یادداشتی از مفقود شدن یا به سرقت رفتن مجسمه مرحوم آل احمد که در ابتدای بزرگراه جلال آل احمد در تهران نصب شده بود، اطلاع داد و از مسئولان پرسید: «مجسمه آل احمد کجاست؟»
در همین راستا خبرنگار ایسنا با حضور در محل و با پرس و جو از کسبه و راننده های خطی که سال ها در این منطقه کار می کنند، آگاه شد که پس آنکه این مجسمه در جریان اتفاقات آبان ۹۸ صدمه دید و از بین رفت، تابحال باردیگر بازسازی و نصب نشده است.


یکی از کسبه محل می گوید که در شلوغی های سال ۹۸ این مجسمه گرفتار صدمه شد و افتاد و تابحال هم هنوز جای آن خالی مانده است. یکی از راننده تاکسی هایی که به قول خودش بیشتر از ۱۰ سال است در این خط کار می کند، عنوان می کند که این مجسمه در سال ۹۸ گرفتار صدمه شدید شد و حتی آتش گرفت.
در همین راستا ایسنا در تماس با برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری که این روزها خودش و خانواده اش درگیر ویروس کرونا هستند، وضعیت مجسمه جلال و امکان نصب مجدد آنرا جویا شد که این مقام مسوول اعلام نمود پس از انجام تحقیقات، اطلاعات مشخصی را در این حوزه در اختیار ایسنا قرار می دهد.

1400/02/06
22:34:01
0.0 / 5
307
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین