غلظت ازن در هوای تهران بالا رفت

غلظت ازن در هوای تهران بالا رفت برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (۱۴ اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول است اما کاهش کیفبت هوا و افزایش غلظت آلاینده «ازن» در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از خبر آنلاین، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۱۴ اردیبهشت ماه) در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل می باشد.
برقراری شرایط مساعد جوی طی روز، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد کرد، هرچند با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» در بعضی مناطق احتمال افزایش غلظت این آلاینده و کاهش نسبی کیفیت هوا وجود دارد. با تداوم این وضعیت جوی تا اواخر وقت در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
صبح فردا (۱۵ اردیبهشت ماه) با آغاز تردد خودرو ها و عدم وزش باد مؤثر پیشبینی می شود در بعضی مناطق پرتردد بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزوده شود و کاهش کیفیت هوا را به دنبال داشته باشد.
به تدریج با رشد ناپایداری جوی همراه با وزش باد نسبتا شدید و گاهی رگبار پراکنده طی روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، بااین حال در مناطق مستعد احتمال گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا وجود خواهد داشت. تداوم این شرایط جوی تا شامگاه فردا (۱۵ اردیبهشت ماه) برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت.
آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۸ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۴ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.


47231


منبع:

1400/02/14
21:02:45
0.0 / 5
349
تگهای خبر: تولید , كیفیت , هوا , وضعیت جوی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین