ساخت مسكن برای اقشار كم درآمد در شهرستان ری

ساخت مسكن برای اقشار كم درآمد در شهرستان ری خشکشوئی آنلاین: فرماندار ویژه شهرستان ری از اجرای طرح ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد در شهرستان ری آگاهی داد.


حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند اجرای طرح ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد در شهرستان ری اظهار داشت: رسیدگی به اقشار کم درآمد و لطمه پذیر از اولویت های جمهوری اسلامی ایران است و یکی از با اهمیت ترین اهداف آن، تامین سرپناه و مسکن مناسب برای این اقشار بوده است که در این خصوص با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دستگاه های اجرائی طرح ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد در بخش های شهرستان ری اجرا خواهد شد.
وی ادامه داد: بااینکه هم اکنون در پیرامون منطقه ۲۰ (شهرری) روستاهایی داریم که با مشکلاتی روبرو هستند که حل این مشکلات در اولویت نهادها و دستگاه های مختلف قرار گرفته است. با تخصیص و توزیع اعتبارات ارزش افزوده به روستاها برمبنای شاخص جمعیت، با تلاش مدیران دلسوز سیمای روستاهای شهرستان ری تغییر و روستاها در راه توسعه و پویایی قرار گرفتند که سبب شد مردم به روستا تعلق خاطر پیدا کنند.
فرماندار ویژه شهرستان ری افزود: رسیدگی به اقشار کم درآمد و لطمه پذیر از اولویت های جمهوری اسلامی ایران است و یکی از با اهمیت ترین اهداف آن، تامین سرپناه و مسکن مناسب برای این اقشار بوده است که در این خصوص با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دستگاه های اجرائی طرح ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد در بخش های شهرستان ری اجرا می شود و این پروژه یکی از طرح هایی است که با تامین زمین با کمترین قیمت از طرف دولت و اجرای آن توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت می گیرد.
توکلی اشاره کرد: بنا بر اعلام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پروژه مجتمع مسکونی ۶۰ واحدی پیام شهید رجایی ویژه اقشار کم درآمد در بخش مرکزی در ۵ طبقه و در مدت زمان ۳۰ ماه مورد بهره برداری قرار می گیرد و با نازل ترین قیمت به اقشار ضعیف جامعه واگذار خواهد شد.
منبع:

1400/02/23
22:39:11
0.0 / 5
344
تگهای خبر: توسعه , دستگاه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین