شهردار تهران خبر داد

افتتاح ۲ ایستگاه مترو درهفته آینده باحضور رئیس جمهور

افتتاح ۲ ایستگاه مترو درهفته آینده باحضور رئیس جمهور به گزارش خشکشوئی آنلاین شهردار تهران در آئین افتتاح چهل و سومین شعبه فروشگاه شهروند از افتتاح سه فروشگاه جدید در آینده نزدیک آگاهی داد و اضافه کرد: هفته آتی با حضور رئیس جمهور دو ایستگاه جدید مترو نیز افتتاح می گردد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در مراسم افتتاح چهل و سومین شعبه فروشگاه شهروند که با حضور شهردار منطقه 7 مدیرعامل شرکت فروشگاهی شهروند و علیخانی و میرلوحی از اعضای شورای شهر تهران برگزار شد، اظهار داشت: امروز افتتاح فروشگاه شهروند در محدوده سهروردی را شاهد می باشیم که نقش زیادی برای مناطق مرکزی و شمال شهر تهران دارد. بزودی سه شعبه دیگر از این فروشگاه هم افتتاح می گردد.
وی ادامه داد: توسعه 120 درصدی فروشگاه های شهروند در دوره ای سه ساله برای تهران و البرز در دستور کار این شرکت قرار گرفته، البته برای سایر استان ها هم این توسعه پیگیری خواهد شد.
شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به عرضه سهام شرکت شهروند در بورس اشاره نمود و اضافه کرد: عرضه سهام این شرکت هم به نفع خود فروشگاه شهروند و هم به نفع سهام داران خواهد بود. در واقع عرضه سهام این شرکت یکی از روش های معقول و پسندیده است که تأمین منابع را برای این شرکت به همراه دارد و اصلاح ساختاری که در شرکتهای وابسته به شهرداری تهران است را محقق می کند. در واقع این اصلاح ساختار با این مورد شروع می شود.
وی تصریح کرد: خیلی از سرویس هایی که در شهرداری تهران عرضه می شوند قابلیت عرضه در بورس را دارند. همشهری هم در نوبت است تا سهام خویش را همانند شهروند عرضه کند.
شهردار تهران در پاسخ به سوالی در مورد اعمال نظارت بر خدمت دهی این شرکت بعد از عرضه در بورس اظهار داشت: بطور قطع همه سهام واگذار نمی گردد. سهم نهاد عمومی به منظور سیاست گذاری باقی می ماند و به شکل سهامی عام این واگذاری انجام می شود. بطور قطع در چارچوب چارچوب های خود نظارت بهتری نسبت به وضعیت موجود اعمال خواهد شد.
شهردار تهران در پاسخ به سوال دیگری در مورد تذکر یکی از اعضای شورای شهر تهران در خصوص عرضه گوشت قرمز بی کیفیت در فروشگاه های شهروند اظهار داشت: من به جزئیات این مورد وارد نمی شوم اما همکاران ما در این شرکت کنترل کیفی بر روی محصولات دارند و خود شرکت ها این محصولات را عرضه می کنند.
وی در مورد افتتاح ایستگاه های مترو هم اظهار داشت: هفته آینده دو ایستگاه جدید با حضور رئیس جمهور افتتاح می شوند تا به قول هایی که داده بودیم جامع عمل بپوشانیم. در برنامه ما مقرر شده که امسال به همین تعداد به ایستگاه های مترو افزوده شود.
شهردار تهران درباره آماده سازی فضای شهر تهران برای برگزاری انتخابات هم اظهار داشت: سازمان زیباسازی فضای تبلیغات ریاست جمهوری را فراهم می کند؛ اما برای انتخابات شورای شهر هنوز صحبتی نکرده ایم و به جمع بندی نرسیده ایم.
منبع:

1400/03/01
21:08:13
0.0 / 5
579
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین