نجار عنوان كرد:

مرگ سالانه ۱۷ هزار نفر در جاده های كشور

مرگ سالانه ۱۷ هزار نفر در جاده های كشور مرکزی رییس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار داشت: با وجود فرهنگ سازی گسترده در سالهای اخیر هنوز هم آمار کشته شدگان در تصادفات جاده ای بالاست بطوریکه سالانه در جاده های کشور حدود 17 هزار نفر کشته و 250 هزار نفر گرفتار لطمه می شوند که حداقل 10 درصد آنها گرفتار معلولیت می شوند.اسماعیل نجار روز سه شنبه ۱۱ خرداد در آیین کلنگ زنی پایگاه اورژانس شرکت املاح معدنی در اراک اظهار نمود: جامعه نیازمند اخلاق و رفتار و فرهنگ رانندگی است و به جهت ضعف در این خصوص سالانه مردم زیادی جان خودرا از دست می دهند. کشته شدن در حوادث رانندگی تبعات زیادی را به همراه دارد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین اظهار داشت: اقدام شرکت املاح برای ایجاد پایگاه اورژانس قابل تقدیر است و انتظار و توقع است که همه صنایع در انجام وظایف اجتماعی خود کوشش های لازم را انجام دهند چونکه خیلی از آلودگی های استان ناشی از فعالیت صنایع است.

محمدحسن آصفری اضافه کرد: امکانات و منابع دولتی کم است و نمی توان همه توقعات را از این بخش داشت و باید سایر بخش ها نیز در رفع نیازها همکاری کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز در این آیین اظهار داشت: استان مرکزی در شاهراه شرق به غرب قرار دارد و یکی از استانهای پرحادثه ترافیکی و صنعتی است، همین طور این استان معین استان تهران در مدیریت بحران و پشتیبان پنج استان دیگر است.

سیدمحمد جمالیان بیان کرد: باتوجه به خاصیت های استان، امکانات بحرانی در این عرصه کافی نیست و می طلبد که سوله بحران دانشگاه علوم پزشکی نیز مورد حمایت ویژه قرار گیرد.

فرجی مدیرعامل املاح معدنی ایران نیز اظهار داشت: ایجاد پایگاه اورژانس در امتداد عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت است. مساحت این پایگاه ۱۴۰ مترمربع است که اعتبار ساخت آن نیز ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، امروز همین طور پایگاه جاده ای شهدای نمک کوه( روناس) در راه اراک - توره در فضایی به وسعت ۱۴۰ متر مربع و با صرف اعتباری بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان توسط شرکت رنگ روناس به بهره برداری رسید.
1400/03/11
22:52:48
0.0 / 5
329
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین