رئیس سازمان مدیریت بحران كشور عنوان كرد

اختصاص 3220 میلیارد تومان جهت تامین آب آشامیدنی استانها

اختصاص 3220 میلیارد تومان جهت تامین آب آشامیدنی استانها به گزارش خشکشوئی آنلاین رییس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار داشت: 3220 میلیارد تومان با توافق سازمان برنامه و بودجه به تامین آب آشامیدنی اختصاص پیدا کرده که برمبنای نیاز استانها توزیع شد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، اسماعیل نجار در دومین نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری های کشور در مورد قانون مدیریت بحران گفت: در آخر سال ۹۲ قانون رو به پایان بود و در نظر داشتیم که تا آخر سال ۹۳ تمدید و بازبینی در آن صورت گیرد که انجام و به دولت فرستاده شد و در فروردین سال ۹۴ تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

وی ادامه داد: ۵۰ ماه در مجلس طول کشید که این قانون تصویب، نهایی و ابلاغ شود و در تاریخ ۴ شهریورماه ۹۸ توسط رییس جمهوری ابلاغ شد؛ نکات قابل توجهی نسبت به آن وجود داشت و باید از ظرفیت این قانون بهره برد و ظرفیت ها بررسی شود و دراین زمینه مطالبه گری صورت گیرد.

وی افزود: باتوجه به خشکسالی، ۳۲۲۰ میلیارد تومان با توافق سازمان برنامه و بودجه به تامین آب آشامیدنی اختصاص پیدا کرده که برمبنای نیاز استانها توزیع شد. ۵۵۰۰ میلیارد تومان برای بخش کشاورزی، ۲ هزار میلیارد تومان جهت اعمال بند خ ماده ۳۰، ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای تملک و ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان در نظر گرفته شده است.
منبع:

1400/03/19
23:44:45
0.0 / 5
62
تگهای خبر: آب , اتو , بودجه , شورای اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین