اخطار عضو شورای شهر نسبت به نتایج قهر با صندوق رای

اخطار عضو شورای شهر نسبت به نتایج قهر با صندوق رای به گزارش خشکشوئی آنلاین رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران نسبت به عواقب و نتایج عدم شرکت در انتخابات اخطار داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمد علیخانی در دیدار با جامعه کارگری شهرتهران که جمعه شب با حضور علیرضا محجوب و در فضای باز دفتر مرکزی خانه کارگر برگزار شد، اظهار داشت: من خودم از کارمندان شهرداری تهران هستم و ۲۸ سال سابقه کار دارم. من در سال ۷۲ در شهرداری استخدام شدم و ۴۰ هزار تومان حقوق داشتم. خاطرم هست با این حقوق چهار یا پنج سکه تمام قابل خرید بود اما با حقوق امروز حتی ربع سکه هم نمی گردد خرید. این نشان داده است که شرایط جامعه کارگری ما چقدر سخت شده است.
وی اظهار داشت: فراکسیون کارگری شورای شهر تهران از کارگران و اقشار ضعیف و پرسنل شهرداری حمایت کرد و مشکلات رانندگان اتوبوس، راهبران مترو، رانندگان خودرو سرویس، شهربانان و... را پیگیری و تا حد ممکن حل و فصل کرد و تلاش کرد درخواستی را بی جواب نگذارد.
علیخانی شرایط کشورمان در منطقه را شرایطی ویژه دانست و اظهار داشت: کشورهای اطراف ما این مشکلاتی را که ما داریم، ندارند. متاسفانه یک نوع تفکری مانع عادی کردن روابط کشور ما با دنیاست و اجازه نمی دهد که این اتفاق بیفتد. در دوره اول آقای روحانی دیدیم که بسیاری از مشکلات به سمت حل پیش رفت اما دردوره دوم با بعضی تندروی های داخلی و دشمن های کشورهای خبیث در کنار دیوانه ای مانند ترامپ مشکلاتی را ایجاد کرد و امروز می بینیم که مشکلات ما زیاد شده است.
وی افزود: قهر مردم با صندوق رای و سرد شدن فضای انتخابات در داخل کشور خوشایند برخی هاست. بعضی ها فکر می کنند که بدون زحمت وارد مجلس، ریاست جمهوری و شورای شهر می شوند. عدم مشارکت مردم سبب می شود که آن تفکر حیطه اختیارات خویش را وسیع تر کند و آن وقت قوانینی را تصویب می کند که مردم دیگر به سادگی نمی توانند از آن بیرون بروند.
علیخانی افزود: ازاین رو اگر می خواهیم وضعیت بدتر از این نشود باید در انتخابات شرکت نماییم. حتی معقتدم از بین نامزدهای ریاست جمهوری هم میتوان به افرادی رای داد که وضع از این بدتر نشود.1400/03/22
13:54:51
0.0 / 5
309
تگهای خبر: اتو , اتوبوس , سرویس , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین