حناچی:

عدم شركت در انتخابات به نفع مسببین وضعیت موجود است

عدم شركت در انتخابات به نفع مسببین وضعیت موجود است خشکشوئی آنلاین: شهردار تهران با اعلان اینکه ما راهی به جز انتخابات و رأی گیری نمی شناسیم، تاکید کرد که رأی ندادن به نفع مسببین وضعیت موجود است.


پیروز حناچی در حاشیه مشارکت در انتخابات و حضور در مسجدالنبی خیابان زنجان در گفت و گو با ایسنا، درباره میزان مشارکت در انتخابات اظهار داشت: هنوز زود است که بخواهیم درباره میزان مشارکت در انتخابات اظهارنظر نماییم اما تا به اینجا حضور مردم در انتخابات خوب بوده و ما امیدواریم میزان مشارکت بالای ۵۵ یا ۶۰ درصد شود که دیگر هیچ حرف و حدیث و شبهه ای باقی نماند و کسی که رأی می آورد با رأی قاطبه مردم انتخاب گردد.
حناچی در پاسخ به پرسشی در خصوص این که انتخابات شورای شهر چه تأثیری بر روند اداره شهر دارد، اشاره کرد: طبیعتا انتخاب شورای شهر تأثیر مستقیم روی زندگی مردم دارد و مردم سلیقه خودرا با رأی دادن نشان خواهند داد.
شهردار تهران به برخی اظهارنظرها درباره عدم مشارکت ها در انتخابات اشاره نمود و اظهار داشت: بالاخره شرایط اقتصادی کشور و فشار وارد شده به مردم مشکلاتی را به وجود آورده است اما عدم شرکت در انتخابات پاسخ منطقی به این مشکلات نیست و اتفاقا عدم شرکت در انتخابات به کمک مسببین وضعیت موجود آمده و به نفع آنها است.
وی افزود: ما راهی به جز انتخابات و رأی گیری نمی شناسیم و بطور معمول در تمام دنیا هم اینگونه است که مردم با رأی می توانند نظر خودرا اعلام کنند و در مواردی که مردم رأی ندادند و مشارکتی ندارند حتی ممکنست اوضاع بدتر هم شود.
شهردار تهران از مردم دعوت کرد با حضور حداکثری در انتخابات شرکت نمایند.
پیروز حناچی به همراه همسر و والدین همسرش در این انتخابات حاضر شد.

منبع:

1400/03/28
20:47:40
0.0 / 5
163
تگهای خبر: اقتصاد , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین