یك عضو شورای شهر تهران:

بهتر نیست شهرداری مصوبات قبلی شورا را اجرا و تكمیل كند؟

بهتر نیست شهرداری مصوبات قبلی شورا را اجرا و تكمیل كند؟ یک عضو شورای شهر تهران با اعلان اینکه شهرداری در این ماه دو لایحه فوریت دار دریافت مجوز انجام معامله املاک بدون انجام تشریفات قانونی به صحن ارائه کرده است، اظهار نمود: این در حالیست که مدت هاست مصوبات قبلی شورا بطور کامل اجرا نشده است. بهتر نیست شهرداری بجای ارائه لوایح فوریت دار جدید در ماه پایانی مصوبات قبلی شورا را بطور کامل اجرا کند؟به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، بهاره آروین در سیصدوششمین جلسه علنی شورای شهر تهران و در مخالفت با یک فوریت لایحه مجوز فروش و تصویب معامله ملک به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بصورت ۲۵ درصد نقد و اقساط ۵ ساله اظهار داشت: من ابتدا در جلسه هم اندیشی دراین زمینه تذکر دادم و الان به ناچار در صحن متذکر می شوم. به عقیده من کاری که در ماه آخر فعالیت در حال انجام می باشد مصداقی برای بذل و بخشش منابع شهر است و نه با منطق اصلاح طلبی جور درمی آید نه با هیچ منطق دیگری.

وی ادامه داد: گلایه من از شهرداری تهران است نه از شورا. چرا ما باید در ماه آخر تصمیماتی با نتایج مالی در چهار سال بعد بگیریم؟ بهتر نیست شهرداری کارهای فعلی خودرا تکمیل کند؟

رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران با اعلان اینکه مدیریت شهری در سال آخر نباید به عقب برگردد، اظهار داشت: بعنوان مثال حالا مصوبات شفافیت نیاز به تکمیل و نهایی سازی دارد و شهرداری باید به شکلی کار کند که ما بتوانیم مصوبات خودرا به صورتی مطلوب و اجرا شده به شورای بعدی تحویل دهیم.

آروین اشاره کرد: یکی از مصوبات شورا در حوزه شفافیت، انتشار اطلاعات شهرسازی بوده که شهرداری هنوز آنرا تکمیل نکرده است. عوارض پرداختی هر پروانه باید در وب سایت شفاف بصورت عمومی منتشر شود اما سه سال است که شهرداری به رغم پیگیری های ما نسبت به انتشار آن اقدام نمی کند.

رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران افزود: با وجود کارهای مهمی که در مدیریت شهری ناتمام مانده است. شهرداری هر ماه مجوز واگذاری یک ملک یا دریافت مجوز معامله خارج تشریفات قانونی را جهت بررسی به صحن می آورد. این کاری است که ما چهار سال انجام ندادیم.

وی اشاره کرد: من به شورا نقد ندارم. نقد من به عملکرد شهرداری است. با وجود این که شورای پنجم شورای شفافی است که یک نقطه سیاه در کارنامه خود ندارد، این دومین معامله ای است که در این ماه بصورت فوریت دار از طرف شهرداری به صحن آورده می شود و چنین رویه ای قابل نقد است.

به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، یک فوریت این لایحه با ۱۰ رای موافق از ۱۹ نفر از حاضران به تصویب رسید.
1400/04/08
12:56:04
0.0 / 5
248
تگهای خبر: سایت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین