دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منكر استان همدان:

امر به معروف و نهی از منكر، مسئولیت پذیری اجتماعی است

امر به معروف و نهی از منكر، مسئولیت پذیری اجتماعی است به گزارش خشکشوئی آنلاین همدان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر به معنای مسئولیت پذیری اجتماعی است.


حجت الاسلام والمسلمین یاسر مظاهری شنبه ۲۶ تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در مقطعی مسیر خویش را درست طی نکرد و بیشتر به عفاف و حجاب توجه داشت در صورتی که معروف و منکر دایره وسیعی دارد و فقط بدحجابی نیست.
مظاهری با اشاره به اینکه بالاترین معروف، حفظ نظام و تقویت آن و بالاترین منکر تضعیف نظام است، خاطرنشان کرد: عملکرد مسئولین رابطه اثرگذاری در حفظ و تقویت نظام دارد و اگر مسئولی عملکرد خوبی داشته و متعهد باشد، اظهار رضایت مردم بالا خواهد رفت.
وی با تاکید براینکه مطالبه مردم این است که مسئولین به وظایف خود درست عمل کنند و اینکار، در نوع نگاه مردم به نظام اثرگذار می باشد، افزود: در حوزه امر به معروف مسئولین ماده قانونی داریم ماده ۸ و ۹ ایجاد هر نوع مانع، باعث محکومیت، حبس تعزیری و جزای نقدی است.
دبیر ستاد امر به معروف استان ضمن اشاره به این که امر به معروف و نهی از منکر یعنی مسئولیت پذیری اجتماعی و بی تفاوتی مردم سبب به وجود مشکلاتی در جامعه شده است، تصریح کرد: امر به معروف مسئولین اولویت ماست، ما نگاه اصلاحی داریم و دنبال هیاهو نیستیم.
وی با اشاره به اینکه ۲۸ دستگاه متولی عفاف و حجاب هستند، اظهار داشت: آموزش وپرورش، سازمان صمت، صداوسیما، نیروی انتظامی، ورزش وجوانان، اقتصاد و دارایی، دانشگاه ها از دستگاه هایی هستند در این حوزه وظیفه قانونی دارند.
دبیر ستاد امر به معروف استان همدان با اشاره به اینکه امر به معروف تخصصی شده، اظهار داشت: هم وطنان می توانند به سامانه امین پورتال وارد و در رشته های مختلف تخصصی مجوز مطالبه گری داشته باشند.
مظاهری افزود: نگاه ما فرهنگی است و ۲۲ گروه مطالبه گر در استان وجود دارند.
منبع:

1400/04/26
15:10:12
0.0 / 5
182
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین