شهردار منطقه یك خبر داد

انتقال مركز زباله اوشان تا اختتام مدیریت شهری پنجم

انتقال مركز زباله اوشان تا اختتام مدیریت شهری پنجم منتفی شدن انتقال مرکز زباله اوشان به سوهانک و بوستان یاس فاطمی سبب شد مدیریت شهری منطقه یک، برای حل مشکل ساکنان محله اوشان، مکان جدیدی را برای انتقال این مرکز در نظر بگیرد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سید حمید موسوی، شهردار منطقه یک در این زمینه اظهار داشت: مرکز زباله اوشان یکی از اشکالات محله اوشان است و آلودگی و بوی بد آن ساکنان اطراف را خصوصاً در روزهای گرم سال آزار می دهد. به همین دلیل و برای اجرای مطالبات شهروندان قرار بود در سالهای قبل مرکز زباله اوشان به ارتفاعات سوهانک منتقل شود که به سبب موضوعات نظامی و مشکلاتی که در اراضی شرقی وجود داشت این طرح متوقف گردید.
وی ادامه داد: در گام دوم قسمتی از اراضی مجاور بوستان یاس فاطمی برای انتقال مرکز زباله اوشان در نظر گرفته شد که بواسطه مشکلات و ملاحظاتی که سازمان بوستانها مطرح نمود، انجام این کار نیز میسر نشد.
شهردار منطقه یک درباره آخرین وضعیت انتقال این مرکز توضیح داد: بتازگی نقطه جدیدی برای انتقال مرکز زباله اوشان مشخص شد که تا اختتام این دوره از مدیریت شهری جانمایی این کار انجام می شود.
طبق گزارش سایت شهر، موسوی ضمن خودداری از ذکر نام محل جدید، عنوان کرد: محل جدید در نظر گرفته شده مرکزی بود که در گذشته بطور موقت از آن بعنوان مرکز زباله استفاده می شد و مدتها متروکه شده بود که تصمیم به احیای آن گرفته شد. همین طور مکان جدید مشکلات دو مکان قبلی را ندارد. از آنجائیکه در دو پروژه قبلی مخالفت ها موجب جلوگیری از انجام کار شد تا رسیدن به مرحله نهایی از ذکر نام آن صرف نظر می نماییم.
مرکز زباله اوشان در خیابان شهید مژدی به سبب واقع شدن در بافت مسکونی مزاحمت هایی برای اهالی به وجود می آورد و ساکنان این محله خواهان انتقال آن به مکانی دیگر دارند.
منبع:

1400/04/29
22:34:26
0.0 / 5
327
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین