شناسایی بیشتر از 60 مورد مبتلا شدن به سویه دلتا پلاس در سان فرانسیسکو

شناسایی بیشتر از 60 مورد مبتلا شدن به سویه دلتا پلاس در سان فرانسیسکو بیشتر از ۶۰ مورد مبتلا شدن به سویه ˮدلتا پلاسˮ از ویروس کرونا در سان فرانسیسکو شناسایی شده است که به قول کارشناسان آمریکایی، نسبت به گونه دلتای فعلی احیانا از قدرت سرایت بیشتری برخوردار می باشد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، با تداوم شیوع کروناویروس در ایالات متحده، ۶۴ مورد مبتلا شدن به سویه جدید معروف به دلتا پلاس در شهر سان فرانسیسکو شناسایی شد.
سویه جدید شاخه ای از گونه دلتاست و این باور وجود دارد که از نوع پیشین خود مسری تر است.
یکی از اساتید دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد اظهار داشت: وجود سویه های مختلف برای هر نوع ویروسی قابل انتظار است. این حقیقت که دلتا پلاس وجود دارد به این مفهوم نیست وضعیت بهتر یا بدتر خواهد بود و در این مرحله اطلاعات کافی درباره این سویه وجود ندارد.
گفته شده سویه دلتا پلاس برای نخستین بار در ماه مارس در اروپا شناسایی شد و پزشکان معتقدند که نسبت به سویه دلتا از قدرت انتقال بیشتری برخوردار می باشد و به سادگی به سلول های ریه می چسبد.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از روزنامه دیلی میل، یکی از متخصصان بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا هم اظهار داشت: باور داریم که دلتا پلاس حداقل همچون سویه دلتا بیماری زاست اما هنوز نمی دانیم آیا از سویه دلتا بدتر است یا خیر؟
منبع:

1400/05/17
16:02:36
0.0 / 5
221
تگهای خبر: بیماری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین