رییس سازمان مدیریت استان تهران:

نقص اطلاعات در حوزه اشتغال فضای مجازی امکان راهبری جامع را از بین برده است

نقص اطلاعات در حوزه اشتغال فضای مجازی امکان راهبری جامع را از بین برده است به گزارش خشکشوئی آنلاین رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با تکیه بر ضرورت راهبری جامع در حوزه اشتغال فضای مجازی اظهار داشت: نقص اطلاعات در حوزه اشتغال فضای مجازی امکان راهبری جامع را از بین برده است.


مسعود شفیعی در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند ایجاد راهبرد جامع برای اشتغال در فضای مجازی اظهار داشت: اطلاعات به دست آمده از میزان اشتغال بوجود آمده در فضای مجازی اطلاعات دقیق و کاملی نیست. نقص اطلاعات در این عرصه سبب شده نتوان راهبری جامع و کاملی در این عرصه داشت و برای توسعه این حوزه اقدام اساسی در قالب قانون انجام داد.

وی افزود: وظیفه قانونی سازمان مدیریت و برنامه ‎ریزی استان تهران این است که در حوزه اشتغال راهبری داشته باشد اما با وجود اشتغال های بی شمار بوجود آمده در فضای مجازی نمی توان رصدی از این فضا داشت و راهکارهایی برای بهبود کسب و کارهای اینترنتی عرضه داد.

شفیعی تصریح کرد: اینکه فضای مجازی و حوزه ICT، در حوزه اشتغال به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد و برخی بروکراسی های اداری را ندارد، نقطه قوت این فضاست و ما به دنبال ایجاد محدودیت و سنگ اندازی در فضای تجارت الکترونیک نیستیم.
وی افزود: یکی از مأموریت های معاونت آمار و اطلاعات سازمان مدیریت اجرای طرح های آماری در مورد اشتغال برای رصد میزان اثربخشی برنامه های اشتغال در استان است و در حوزه ICT هم نیازمند رصد فعالیت ها و میزان اشتغال هستیم تا بتوانیم اثر بخشی طرح های اشتغال در این عرصه را مورد بررسی قرار دهیم.
منبع:

1400/05/21
12:33:31
0.0 / 5
199
تگهای خبر: اشتغال , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین