یك عضو شورای شهر تهران درخواست كرد

برگزاری جلسات غیررسمی شورای شهر در روز شنبه با هدف هماهنگی بیشتر اعضا

برگزاری جلسات غیررسمی شورای شهر در روز شنبه با هدف هماهنگی بیشتر اعضا به گزارش خشکشوئی آنلاین یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر میان اعضای شورا درخواست کرد: جلسات غیر رسمی روز شنبه بصورت مداوم اجرا شود.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، نادعلی در دهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری خطاب به هیات رئیسه شورا اظهار داشت: این مرتبه سومی است که این نکته را تقدیم حضور هیات رئیسه می کنم و آن این که در حالا حاضر کمیسیون های تخصصی شورا تشکیل شدند و هر یک راه خودرا پیدا کرده و مباحث مختلفی را دنبال می کنند تا خروجی آنها بعنوان ورودی صحن علنی مورد استفاده قرار گیرد.
وی ادامه داد: تصور می کنم در کنار فعالیت کمیسیون ها اتفاق مهم دیگر هماهنگی بین کمیسیون ها و اعضای شورا است. ما کار جمعی شورا را با یکدیگر شروع کردیم اما هم اکنون مقداری گرفتار توقف است پس درخواست من این است که جلسات غیر رسمی روزهای شنبه برقرار باشد چونکه خیلی از روابط و حرفهای نزده ما که قابل طرح در صحن علنی نیست و موجب هماهنگی بیشتر می شود در آن جا طرح می شود.
وی افزود: خیلی از این صحبت ها موجب می شود اتفاقات در صحن علنی روان تر بیفتد همه آنها نیز ناظر بر دستور نیست و تعدادی از آنها راهبردها و ریل گذاری حرکت شورا برای آینده است و هماهنگی را بیشتر می کند.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، در ادامه پرویز سروری در پاسخ به نادعلی ضمن تایید تذکر وی اظهار داشت: ما در هفته دو جلسه اعلام شده داریم و جلسات فوق العاده همچون جلسات روز شنبه را هماهنگ خواهیم کرد. این هفته حتما جلسه خواهیم داشت و وارد بحثهای نرم افزاری خواهیم شد. پس نیاز است که هم افزایی و همفکری را افزایش دهیم و اساسا این جلسات دراین زمینه موثر خواهد بود. تلاش می کنم جلسات شنبه را با نظر اعضای محترم فعال نماییم.
منبع:

1400/06/16
11:17:32
0.0 / 5
1003
تگهای خبر: شورای اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین