شناسایی نخستین مورد مبتلاشدن به سویه مو کروناویروس در فنلاند

شناسایی نخستین مورد مبتلاشدن به سویه مو کروناویروس در فنلاند فنلاند از نخستین مورد مبتلاشدن به سویه ˮموˮ کروناویروس در این کشور آگاهی داد که با احتساب این کشور، آمار تعداد کشورهایی که این سویه در آنها دیده شده به 40 رسیده است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، فنلاند نخستین مورد مبتلاشدن به سویه مو از ویروس کرونا را گزارش کرد که ماه گذشته توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO) بعنوان "یکی از سویه های نگران کننده کرونا ویروس" طبقه بندی شد.
برمبنای گزارشی به نقل از پژوهشگران فنلاندی، بااینکه سویه "مو" ویروس کرونا در ۳۹ کشور دیگر به غیر از فنلاند نیز شناسایی شده است با این وجود این سویه تا حالا هیچ نوع تهدید دیگر غیر معمول و بیشتری را در مقایسه با سایر سویه های این ویروس برای سلامتی انسان ایجاد نکرده است.
بگفته سازمان جهانی بهداشت، این سویه که بطور رسمی B.1.621 نامیده می شود بعنوان یکی از انواع سویه های نگران کننده کروناویروس تعیین شده برای اینکه دارای جهش هایی است که نیاز است به لحاظ تأثیر احتمالی این جهش ها بر پاسخ سیستم ایمنی بدن، مورد مطالعه قرار گیرد.
برمبنای اعلامیه سازمان جهانی بهداشت که در اوایل ماه جاری انتشار یافت، سویه مو موجب شیوع گسترده تر ویروس کرونا در آمریکای جنوبی و اروپا شده است.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از هندوستان تایمز، آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی آمریکا در یک جلسه مطبوعاتی اظهار داشت که مقامات بهداشت آمریکا سویه مو کرونا ویروس را زیر نظر دارند با این وجود تا حالا این سویه تهدید فوری تلقی نمی گردد.1400/06/28
20:32:39
0.0 / 5
353
تگهای خبر: بهداشت , سلامت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین