وزیر كشور:

خانواده در وضعیت فعلی بیش از هر زمان دیگر مورد حمله دشمنان ملت قرار گرفته است

خانواده در وضعیت فعلی بیش از هر زمان دیگر مورد حمله دشمنان ملت قرار گرفته است به گزارش خشکشوئی آنلاین وزیر کشور خانواده را بنیان و پایه اصلی جامعه خواند و اظهار داشت: بانوان نقش اصلی در استواری خانواده در کشور دارند و تلاش وزارت کشور بر ارتقاء جایگاه نقش بانوان در کشور است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر احمد وحیدی در آئین معرفی دکتر اختری مدیر کل جدید امور زنان و خانواده وزارت کشور با اعلان اینکه خانواده بنیان و پایه جامعه است، اظهار داشت: از همه همکاران در دفتر بانوان به خاطر زحماتی که طی سال ها متقبل شده اند؛ تشکر می کنم و امیدوار هستم با حضور خانم دکتر اختری ان شاءالله روند مناسب تر و مطلوب تری در زمینه امور مربوط به بانوان در کشور شکل بگیرد.
وزیر کشور با اعلان اینکه کارهای زیادی در این بخش وجود دارد که نیازمند تدبیر مناسب و تلاش همه جانبه است، اضافه کرد: دکتر اختری انسان بسیار پرتلاش، شناخته شده و با ظرفیتی است و امید داریم در دوران حضور ایشان در این بخش تحول جدی شکل بگیرد.
وحیدی در ادامه به مسئولیت خطیر وزارت کشور در زمینه بانوان و خانواده اشاره نمود و اظهار داشت: سلامت جامعه و کشور وابسته به نقش آفرینی مؤثر بانوان است و ان شاءالله با حضور خانم اختری این روند شکل مطلوب تری به خود بگیرد.

وزیر کشور همین طور با تاکید بر این مساله که نیازمند نگاه عمیق و گسترده به بانوان در کشورهستیم، افزود: خانواده بعنوان مهم ترین واحد جامعه در وضعیت فعلی بیش از هر زمان دیگر مورد حمله دشمنان ملت قرار گرفته است.
وحیدی با اشاره به این مساله که خانواده در کشورهای غربی گرفتار گسست های فراوان شده است؛، اظهار نمود: در کشور عزیز ایران، خانواده از استواری بالایی برخوردارست و البته باید با کار جهادی و عالمانه، توطئه های دشمنان دراین زمینه را ناکام بگذاریم.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وزیر کشور در آخر اظهار داشت: تلاش و راهبرد وزارت کشور بعنوان دستگاه حاکمیتی و فرابخشی، ارتقای نقش و جایگاه بانوان در کشور است و در این بستر با هماهنگی دستگاههای متولی و مسئول در زمینه بانوان بایستی همه ظرفیت های بانوان در امتداد سیاست های اصلی کشور هدایت شود.
منبع:

1400/06/30
17:41:19
0.0 / 5
202
تگهای خبر: دستگاه , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین