آغاز تزریق دز تقویتی واکسن کرونا به سالمندان ژاپنی از ۲۰۲۲

آغاز تزریق دز تقویتی واکسن کرونا به سالمندان ژاپنی از ۲۰۲۲ به گزارش خشکشوئی آنلاین جمعیت سالمند و مسن ژاپن از اوایل سال ۲۰۲۲ دُز تقویتی واکسن کروناویروس را دریافت می کنند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مقامات ژاپن روز گذشته (سه شنبه) اعلام کردند: تزریق دُز سوم واکسن کووید-۱۹ به افراد سالمند از اوایل سال آینده میلادی آغاز خواهد شد چون که تلاش می شود تا هر چه بهتر شیوع سویه های مسری تر ویروس کنترل شود.
وزارت بهداشت، کار و رفاه ژاپن هفته گذشته از تصمیمی اطلاع داد که بر مبنای آن تزریق دُز تقویتی برای سالمندانی که حداقل هشت ماه از دریافت دُز دوم آنان گذشته انجام می شود چونکه بررسی ها نشان داده است مصونیت ناشی از واکسن در مقابل بیماری با گذشت زمان کاسته می شود.
به قول مقامات ژاپن، انتظار می رود کادر درمان هم طی یک سال تزریق دُز تقویتی خویش را انجام دهند چونکه آنان از نخستین گروه هایی هستند که ماه فوریه واکسینه شدند.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ژاپن تودی، در صورتی که خیلی از کشورها همچون ایالات متحده درحال آماده شدن برای تزریق دُز تقویتی واکسن هستند، سازمان جهانی بهداشت (WHO) خواهان آن شده اند تا زمان واکسیناسیون تمام افراد در کشورهای فقیرتر، تزریق دُز تقویتی در سایر کشورها به تاخیر افتد.
منبع:

1400/06/31
16:36:34
0.0 / 5
254
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین