اطلاعیه سازمان نظام پزشکی درباب کارت هوشمند واکسن

اطلاعیه سازمان نظام پزشکی درباب کارت هوشمند واکسن انتشار اطلاعیه مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در خصوص فاقد اعتبار بودن کارت های هوشمند واکسن صادره از طرف هر نهادی غیر از وزارت بهداشت، تماسهای اعضای سازمان نظام پزشکی درباب کارت های صادر شده از طرف این سازمان را به دنبال داشت؛ اداره کل روابط عمومی نظام پزشکی در این زمینه توضیحاتی را ارائه داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود که پیرو اطلاعیه مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در خصوص اینکه بعضی افراد یا سازمان ها در ازای مبالغی، نامه یا کارت کاغذی، پلاستیکی یا دیجیتال به زبان انگلیسی خارج از سیستم وزارت بهداشت صادر می کنند که فاقد اعتبار است؛ مطالبی جهت تنویر افکار اعضای محترم سازمان نظام پزشکی به استحضار میرسد.
از شروع همه گیری کرونا، سازمان نظام پزشکی همیشه در کنار مردم و اعضای جامعه پزشکی ایستاده و دراین زمینه پیشرو بوده است و از کوشش برای تهیه و توزیع اقلام حفاظتی برای کادر درمان و تاسیس سایت corona.ir بمنظور آگاهی بخشی به مردم تا اصرار بر واردات واکسن معتبر و واکسیناسیون اعضای سازمان و کادر درمان، و نیز تاسیس سامانه عوارض سنجی و نوبت دهی واکسیناسیون دریغ نکرده است و در خیلی از آنها سازمان نظام پزشکی قبل تر از وزارت بهداشت و سایر نهادهای مرتبط فعالیت خودرا شروع کرد.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، صدور کارت دیجیتال واکسیناسیون هم از کارهای فراموش شده ای بود که به سبب اصرار اعضای سازمان نظام پزشکی برای همکارانی که در کنگره های بین المللی شرکت می کنند، توسط سازمان و برای اولین بار صورت گرفت.
خوشبختانه برخورد مثبت با کارت مذکور در خارج ازکشور که به جهت جایگاه برتر سازمان های نظام پزشکی در دنیا است، موجی از درخواست همکاران برای صدور کارت برای خود و خانواده هایشان را ایجاد نمود.
اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی آورده است: اطلاعیه مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت از حیث تاکید بر اعتبار کارت دیجیتال صادره از طرف آن وزارتخانه متین و موجه است، لکن از آن جا که به صورتی بی اعتبار نشان دادن کارت صادره از طرف سازمان مهم نظام پزشکی است، جای تأمل و تأسف دارد.
سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران برای آن دسته از همکارانی که صدور کارت هوشمند واکسیناسیون از طرف سازمان متبوعشان اولویت دارد ؛ همچنان درحال خدمت رسانی است.1400/07/01
11:41:52
0.0 / 5
246
تگهای خبر: بهداشت , درمان , سایت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین