وزیر بهداشت خبر داد

برگزاری دیدار تیم های ایران و کره جنوبی با تعداد محدودی تماشاگر

برگزاری دیدار تیم های ایران و کره جنوبی با تعداد محدودی تماشاگر وزیر بهداشت از برگزاری بازی تیم های ملی ایران و کره جنوبی با تعداد کمی از تماشاگر و به شرط تزریق دو دّز واکسن اطلاع داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا و بنابر اعلام وبدا، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه بهره برداری از ۵۰ طرح بیمارستانی، بهداشتی و درمانی برکت در سراسر کشور، اظهار نمود: ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) از نهادهای انقلابی است که در جهت رفع اشکال محرومان کشور فعالیت می کند و اقدامات انقلابی را در زمینه های مختلف انجام می دهد.
وی اضافه کرد: یکی از اشکالات مناطق محروم، امکانات اندک حوزه سلامت است و امروز خوشبختانه ۵۰ طرح حوزه سلامت در مناطق محروم کشور به بهره برداری رسید و امیدواریم که با شروع به کار این طرح ها، قسمتی از مشکلات مردم در مناطق محروم را برطرف نماییم. این طرح ها حتما ادامه خواهد یافت.
وزیر بهداشت اشاره کرد: امروز مردم برکت را بهتر می شناسند چون بسیاری از مردم، مشتاق تزریق واکسن کووایران برکت هستند که این واکسن توسط نهادی انقلابی و جهادی و با تلاش مجاهدانه دانشمندان ایرانی، در مدتی کوتاه تولید شده و یکی از واکسن های باکیفیت کشور و دنیاست. علاوه بر ساخت واکسن، بنیاد برکت سال های زیادی است که در محرومیت زدایی فعال است و در زمینه دارویی نیز موفقیت های قابل توجهی داشته است.
دکتر عین اللهی اشاره کرد: از دکتر مخبر که ۱۴ سال در ستاد اجرائی فعالیت انقلابی و جهادی داشته که منجر به دستاوردهای بی شماری همچون تولید واکسن برکت، داروهای مختلف و کارهای محرومیت زدایی شده است، تقدیر می نماییم.
وی اظهار داشت: روز گذشته در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، رئیس جمهور در مورد مدیریت هوشمند کرونا صحبت کرد. در این طرح به دنبال این هستیم که تعدادی از محدودیت ها را برای افرادی که واکسن تزریق کرده اند، برداریم و مردم آسان تر بتواند به زندگی و کسب وکار خود بپردازند.
وزیر بهداشت اضافه کرد: حدود یک سال و نیم است که مدارس تعطیلست و بصورت حضوری برگزار نمی شد و طبیعی است با واکسیناسیون دانش آموزان و معلمان، بازگشایی آسان تر انجام می شود. پیش بینی می شود که مقطع متوسطه از اواسط آبان ماه و مقطع دبستان بعد از انجام بررسی های کارشناسی و احیانا در آذرماه، بازگشایی شوند.
دکتر عین اللهی عنوان کرد: بازی تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی با حضور تعداد کمی از هواداران انجام می شود. البته این افراد باید دو دُز واکسن کرونا را تزریق کرده باشند.
وی در ادامه اظهار داشت: متاسفانه رشد جمعیت در کشور، روند مناسبی نداشته که علامت خطر برای کشور است. کشوری که به سمت سالمندی می رود، با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد. قسمتی از اقدامات مربوط به رشد جمعیت مانند درمان زوجین نابارور، مربوط به وزارت بهداشت است اما با همکاری همه ارگانهای موثر و نمایندگان مجلس، امیدواریم با طرح های تشویقی که ارائه می شود بتوانیم شاهد رشد مناسب جمعیت در کشور باشیم.
منبع:

1400/07/12
09:56:05
0.0 / 5
90
تگهای خبر: آب , بهداشت , تولید , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین