رئیس سازمان بازرسی:

رسیدگی به پرونده کالاهای قاچاق تسریع شود

رسیدگی به پرونده کالاهای قاچاق تسریع شود به گزارش خشکشوئی آنلاین رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از انبارهای اموال تملیکی بر تسریع نسبت به رسیدگی به پرونده های قاچاق تاکید کرد.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از مهر، حجت الاسلام حسن درویشیان عصر امروز پنجشنبه در بازدید از انبارهای اموال تملیکی در گمرک اهواز اظهار نمود یکی از مشکلاتی که در زمینه اموال تملیکی داریم این است که انبارهایی که از آن بازدید کردیم و مشابه آن در جاهای دیگر هم دیده شد، اجاره ای هستند.
درویشیان اضافه کرد: این انبارها خیلی نامرتب و نامنظم هستند و باآنکه می گویند کدگذاری شده اما به نظر می رسد همین چینش کالاهای قاچاق سبب خسارت و از بین رفتن آنها می شود.
وی تاکید کرد: نکته بعد این که گفته شد که برخی از این کالاها پرونده های آنها بین ۶ ماه تا ۴ - ۶ سال تشکیل شده و هنوز رسیدگی و رای قطعی صادر نشده تا بتوانند در مزایده قرار گیرند. این یک اشکال جدی است.
درویشیان اظهار داشت: در این راستا گفته شده که پرونده هایی که در تعزیرات حکومتی و دادگاه هستند به صورت تفکیک فهرست آنها را به ما بدهند و تاکید شود که حتما در اسرع وقت تعیین تکلیف شوند بخصوص کالایی را که در معرض فساد مثل مواد غذایی یا برخی از کالاهایی مثل کالاهای خانگی قرار دارند، زودتر تعیین تکلیف کنند.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: تعداد زیادی موتورهای انبار شده مدت ها تعیین تکلیف نشده اند که میلیاردها تومان قیمت این موتورها است؛ همینطور خیلی از لوازم خانگی که مورد نیاز کشور هستند باید تعیین تکلیف شوند و در مجموع هم تعزیرات و پرونده های دادگاه در رسیدگی تسریع و وضعیت انبارها ساماندهی گردد.


منبع:

1400/08/06
20:27:34
0.0 / 5
275
تگهای خبر: قیمت , كالا , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین