پرندگان مرکز بازپروری پردیسان واکسینه شدند

پرندگان مرکز بازپروری پردیسان واکسینه شدند به گزارش خشکشوئی آنلاین مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: برای پیشگیری از انتشار ویروس آنفلوآنزای پرندگان در مرکز بازپروری حیات وحش پردیسان، تمامی پرندگانی که برای تیمار در این مرکز هستند، واکسینه شدند.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا شهاب الدین منتظمی درباره واکسینه شدن پرندگان مرکز بازپروری پارک پردیسان اظهار نمود: ۸۰ بال پرنده از گونه های پرندگان شکاری مانند عقاب، جغد، سارگپه، بالابان، دلیجه، قرقاول، کبک، غراب، قو، مرغابی سرسبز و خوتکا واکسن آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان را دریافت کرده اند.

بر اساس اعلام سازمان حفاظت محیط زیست مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان افزود: نظر به اهمیت و ارزش گونه های مرکز بازپروری پارک پردیسان و لزوم حفاظت از این گونه ها در مقابل بیماری ها در روند تیمار و مراقبت، با هماهنگی های به عمل آمده با اداره کل دامپزشکی استان تهران، به منظور پیشگیری واکسیناسیون انجام شد.

آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان یکی از بیماری های ویروسی خطرناک پرندگان است که معمولاً در فصل مهاجرت از راه پرندگان مهاجر منتقل می شود. این ویروس می تواند به سرعت منتشرشود و پرندگان، حیوانات و انسان های بسیاری را بیمار کند.

منبع:

1400/08/15
11:46:47
0.0 / 5
149
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین